0 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusSportasFutbolasLaisvalaikis ir kultūra
2018 Birželio 12d.
0

Su „Barcelona“ kovojusios lietuvaitės šią vasarą rungtyniaus Alytuje

titlePraėjusį sezoną lietuvaitės UEFA čempionių lygos 16-finalyje įveikė Šveicarijos čempiones Ciuricho „Zurich Frauen“, o 8-finalyje priėmė Ispanijos čempionės, daugiau nei 4 milijonų eurų biudžeto komandos „Barcelona”, iššūkįAino Kazlausko nuotr.

Europos futbolo asociacijų sąjunga UEFA moterų čempionių lygos atrankos turnyrą patikėjo Lietuvai, rungtynės vyks Alytuje ir Marijampolėje. Šiuose miestuose gegužės vyko ir UEFA WU-17 finalinis turnyras, taip pat buvo žaidžiama ir Šiauliuose, kur įsikūrusi ir šalyje stipriausia moterų futbolo komanda „Gintra-Universitetas“. Jos atstovų teigimu,  dėl Šiauliuose esančių viešbučių užimtumo ir nepalankių infrastruktūros sąlygų atrankos turnyras bus organizuojamas Pietų Lietuvoje.

„Alytaus ir Marijampolės stadionai atitinka visus UEFA reikalavimus, netoli - su puikiais viešbučiais yra Kaunas, o Pietų Lietuvos regiono futbolo aistruoliai WU-17 merginų čempionatui pademonstravo, kad palaiko ir myli moterų futbolą“, - pasirinkimą pagrindė FK „Gintra“ direktorius Mantas Radavičius.

Lietuvos čempionė, pajėgiausia moterų futbolo komanda tikisi, kad sulauks gausaus ne tik alytiškių ir marijampoliečių palaikymo, bet ir kauniečių, vilniečių ar viso vidurio, Pietų Lietuvos regiono gyventojų, kuriems atvykti į intriguojančias UEFA čempionių lygos kovas keliasdešimt kilometrų nebus didelė kliūtis.

UEFA čempionių lygos atrankos turnyras Alytaus ir Marijampolės stadionuose vyks rugpjūčio 7-13 dienomis, o grupę be lietuvaičių sudarys dar 3 komandos, kurios burtų keliu paaiškės birželio 22 dieną.

Tarp galimų priešininkių – Austrijos, Belgijos,   Lenkijos, Portugalijos, Šveicarijos komandos. Į pagrindinį UEFA čempionių lygos turnyrą pateks po 1 geriausią 10-ies grupių ekipą ir 2 geriausios antras vietas užėmusios.

Praėjusį sezoną „Gintros-Universiteto” futbolininkės 16-finalyje (1:1; 2:1) įveikė Šveicarijos čempiones Ciuricho „Zurich frauen“, pateko į 8-finalį, kuriame priėmė Ispanijos čempionės „Barcelona” iššūkį. Namuose šiai daugiau nei 4 milijonų eurų biudžeto komandai buvo pralaimėta 0:6 (0:2), o išvykoje - 0:3 (0:2).

Kaip Alytausgidas.lt sakė M. Radavičius, Alytaus stadione rugpjūtį bus sužaista ne mažiau 3 UEFA moterų čempionių lygos atrankos turnyro rungtynių.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt