0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Alytaus rajonasJaunimasŠvietimas
2018 Birželio 11d.
0

„Pradinuko vasaros“ dalyviai aplankė Alovės apylinkes

title

13 kartą Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyriuje apie kūrybišką mokytoją ir mokinį kalbėjo skyriaus pradinių klasių pedagogės.

Į mokyklą buvo atnešta „Pradinuko vasaros“ vėliava, kuri kasmet keliauja po įvairias Alytaus rajono mokyklas, o atidaryme pradžiugino priešmokyklinukų ir pradinukų meninė programėlė.

Alytaus rajono pradinių klasių mokytojų projekto „Pradinuko vasara“ praktinis etnokultūrinis seminaras vyko Alovės apylinkėse.

Dalyvius su Alovės pagrindinio ugdymo skyriumi, jo ištakomis ir bendra veikla, kraštotyros muziejumi supažindino programos rengėjos, V. Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyriaus pradinių klasių mokytojos Sigutė Kaminskienė ir Renata Miškauskienė.

Apie Alovės miestelio istoriją, žymesnius objektus ir žmones pasakojo istorijos mokytoja Laimutė Leonienė, klebonas Stanislovas Stankevičius - apie Alovės Švč. Trejybės bažnyčią, jos istoriją, o mokiniai – apie Poteronių  piliakalnio legendą.    

Visi atliko kūrybinius praktinius  darbus - pristatė savo krašte švenčiamas etnokultūrines šventes pasirinkta forma.  Tautinio paveldo puoselėtoja Marytė Gilevičienė mokytojas mokė iš šiaudelių nusipinti paukštelį ir sodų narelį. Alovės amatų kiemelyje vyko pažintis su bulvinių bandų ant kopūsto lapo ir kaimiškų sausainių gamyba.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt