8 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 15d.
Alytus
2018 Birželio 11d.
0

Miesto gimtadienio renginių programoje – ir daiktų žymėjimo akcija

title

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kviečia miesto gimtadienį švęsti kartu – birželio 16 d.., šeštadienį, 12.30–14.30 val., prie policijos komisariato (Jotvingių g. 8) surengs prevencinę daiktų žymėjimo akciją. Pageidaujantys pažymėti daiktus, privalo turėti asmens tapatybę ir daikto įsigijimą patvirtinančius dokumentus.

Daiktų žymėjimas padeda apsaugoti gyventojų turtą ir yra viena iš veiksmingiausių prevencijos priemonių nuo vagysčių. Žymėtas daiktas, ant kurio užklijuojamas specialus lipdukas, atbaido ilgapirščius. Vagys vengia žymėtų daiktų. Be to, jei nutiktų taip, kad daiktas būtų pavogtas, žymėtą daiktą yra kur kas paprasčiau surasti, atpažinti ir grąžinti teisėtam jo savininkui.

Galima žymėti visus vertingesnius ar brangesnius daiktus: televizorius, kompiuterius, vaizdo ir garso techniką, fotoaparatus, mobiliojo ryšio telefonus, automobilių magnetolas ir kt. Daiktai žymimi specialiu žymekliu ir yra matomi tik apšvietus specialiu prietaisu. Žymėjimo panaikinti negalima. Didesni metaliniai daiktai žymimi specialia graviravimo įranga. Šiuo prietaisu pareigūnai dažniausiai žymi dviračius, motorolerius, įvairius įrankius ar prietaisus.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato  komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Eglė Kačinskienė


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt