16 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
DzūkijaĮdomuVerslas
2018 Birželio 8d.
0

Birštono rezidencija taps tarptautinio tinklo viešbučiu (NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerija„Royal SPA residence“ nuo 2019 metų veiks kaip „Mercure“ tarptautinio tinklo dalis© Alytausgidas.lt nuotr.

Birštonas šį savaitgalį švenčia kurorto šventę, o jame veikiantys verslininkai pristato atnaujintą, vaizdingoje Nemuno pakrantėje įsikūrusį viešbutį „Royal SPA residence“, kuris kitais metais prisijungs prie tarptautinio tinklo.

Po remonto atidaryta 18 kambarių, taip buvo įgyvendintas pirmasis visiško viešbučio atnaujinimo plano etapas. 

Svečiai jau laukiami erdviuose, šiuolaikiškuose kambariuose, kuriuose dominuoja gamta - būsimojo viešbučio „Mercure Birštonas“ dizaino ir paslaugų tema.

Šiuo metu yra atnaujinama dar 18 viešbučio kambarių.

Papildomai pastatytas naujas SPA kompleksas.

„Royal SPA residence“ nuo 2019 metų veiks kaip „Mercure“ tarptautinio tinklo dalis. Dėl to pasirašyta sutartis su vienu didžiausių viešbučių operatorių Rytų Europoje, „AccorHotels“, „Mercure“ prekių ženklų licencijų teikėju „Orbis hotel group“.

Birštone veikiantys viešbučiai Alytui svarbūs rengiant tarptautinius renginius, nes mieste vykstančių čempionatų metu nakvynės vietų dažniausia nepakanka.

Dzūkijos sostinėje apie naują viešbutį buvo kalbėta prieš „Eurobasket“ 2011 m. tačiau prie statybų neprieita, rinktinės gyveno Birštone, Druskininkuose, kur Alytaus verslininkai į apgyvendinimo paslaugas jau yra investavę.

Šiemet Alytaus stadione vyko UEFA WU-17 čempionatas, tačiau nė vienos rinktinės žaidėjos Alytuje negyveno.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt