10 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 18d.
AlytusAktualijosVideoreportažai
2018 Birželio 7d.
1

„Perkūno griausmo" pratybose kariniai veiksmai persikėlė į patį Alytaus centrą (NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerijasrž. sp. Ievos Budzeikaitės nuotr.

Birželio 7 dieną Lietuvos kariuomenės nacionalinės pratybos „Perkūno griausmas" persikėlė į Alytaus centrą - Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariai treniravosi ginti svarbiausius miesto objektus nuo priešiškų pajėgų puolimo.

„Šis pratybų etapas - gera proga pasitreniruoti veikti vieniems, su tuo, ką turime. Įsitikinau, kad vienetų vadai turi aiškius gynybinių operacijų sumanymus, o padaliniai pagal juos deramai kontroliuoja savo atsakomybės rajonus ir vykdo paskirtas užduotis." - sakė pratybas stebėjęs Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

Karinius veiksmus alytiškiai galėjo išvysti ir netoli geležinkelio stoties, ir pagrindinėse miesto gatvėse, o karinio transporto judėjimas buvo regimas visame mieste. Planuojama, kad intensyvūs veiksmai Alytuje baigsis birželio 8 dieną Ulonų bataliono puolimu, skirtu atgauti priešo užimtų objektų kontrolę.

Kitame pratybų etape veiksmai persikels į Lietuvos kariuomenės poligonus, kuriame šalies gynybos veiksmų treniruotės bus tęsiamos jau kartu su sąjungininkais.

Fotogalerija


Komentarai

1
cha cha2018-06-08
"kariai treniravosi ginti svarbiausius miesto objektus nuo priešiškų pajėgų puolimo."
Tai kad vakar prie Putinų Rimi šaudėsi. tai nuo kada Rimi svarbiausias miesto objektas? Net svarbesnė už Maxima?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • 2 Donatai Alytuje
  • FOLKLORO ANSAMBLIO „ŽVANGUCIS“ 5 METŲ JUBILIEJUS