19 c Alytus
Antradienis, Liepos 14d.
AlytusAktualijosVideoreportažai
2018 Birželio 7d.
1

„Perkūno griausmo" pratybose kariniai veiksmai persikėlė į patį Alytaus centrą (NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerijasrž. sp. Ievos Budzeikaitės nuotr.

Birželio 7 dieną Lietuvos kariuomenės nacionalinės pratybos „Perkūno griausmas" persikėlė į Alytaus centrą - Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariai treniravosi ginti svarbiausius miesto objektus nuo priešiškų pajėgų puolimo.

„Šis pratybų etapas - gera proga pasitreniruoti veikti vieniems, su tuo, ką turime. Įsitikinau, kad vienetų vadai turi aiškius gynybinių operacijų sumanymus, o padaliniai pagal juos deramai kontroliuoja savo atsakomybės rajonus ir vykdo paskirtas užduotis." - sakė pratybas stebėjęs Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

Karinius veiksmus alytiškiai galėjo išvysti ir netoli geležinkelio stoties, ir pagrindinėse miesto gatvėse, o karinio transporto judėjimas buvo regimas visame mieste. Planuojama, kad intensyvūs veiksmai Alytuje baigsis birželio 8 dieną Ulonų bataliono puolimu, skirtu atgauti priešo užimtų objektų kontrolę.

Kitame pratybų etape veiksmai persikels į Lietuvos kariuomenės poligonus, kuriame šalies gynybos veiksmų treniruotės bus tęsiamos jau kartu su sąjungininkais.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
cha cha2018-06-08
"kariai treniravosi ginti svarbiausius miesto objektus nuo priešiškų pajėgų puolimo."
Tai kad vakar prie Putinų Rimi šaudėsi. tai nuo kada Rimi svarbiausias miesto objektas? Net svarbesnė už Maxima?
traffix.lt