7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Futbolas
2018 Birželio 7d.
0

Užsienyje karjerą tęsiantis futbolininkas iš Alytaus liko be klubo

titlePavasarį prisijungęs prie Kuopio (Suomija) „Kuopion Palloseura“ klubo jo gretose D. Matulevičius pasirodė 6 kartus, tačiau įvarčių nepelnė. Nepasižymėjęs jis liko ir anksčiau atstovautame klube Edinburgo (Škotija) „Hibernian“. Kadangi alytiškis - puolėjas, išsilaikyti komandose, kur esi už pinigus samdomas profesionalas legionierius, tačiau nepelnai įvarčių - praktiškai neįmanoma

Tuziną komandų pakeitęs futbolininkas, iš Alytaus kilęs Deivydas Matulevičius (g. 1989 m.) turės ieškoti naujos stotelės savo tarptautinėje karjeroje.

Pavasarį prisijungęs prie Kuopio (Suomija) „Kuopion Palloseura“ klubo jo gretose D. Matulevičius pasirodė 6 kartus, tačiau įvarčių nepelnė. Nepasižymėjęs jis liko ir anksčiau atstovautame klube Edinburgo (Škotija) „Hibernian“. Kadangi alytiškis - puolėjas, išsilaikyti komandose, kur esi už pinigus samdomas profesionalas legionierius, tačiau nepelnai įvarčių  - praktiškai neįmanoma.

Įvarčių savo atstovaujamuose klubuose Deivydas nepelno jau nuo 2017 m. vasaros. Tiesa, prieš tai alytiškis būdavo daugiau ar mažiau rezultatyvus –  Mukrono (Belgija) „Royal Excel Mouscron“ gretose per 15 pasirodymų pelnė 4 įvarčius, 2016 m. per 26 rungtynes Botošanio (Rumunijoje) „Botoșani“ komandoje pasižymėjo 6 kartus.

Deja, „tuščių“ sezonų D. Matulevičius turėjo ir anksčiau - Kostanajaus (Kazachstanas) „Tobol“ komandoje turėdamas milijoninį kontraktą per 13 mačų neįmušė nėsyk, nors ankstesniuose sezonuose Rumunijoje buvo pakankamai rezultatyvus.

Bene rezultatyviausias trenerio Petro Simanavičiaus auklėtinio laikas buvo Vilniaus „Žalgiryje“. Per 31 susitikimą D. Matulevičius įmušė 19 kartų. Tačiau alytiškio karjeros „kalnelių“ principas galiojo ir tuomet – „Žalgirio“ paskolintas Krokuvos (Lenkija) „Cracovia“ komandai įvarčiais nepasižymėjo.

D. Matulevičius Lietuvoje nerungtyniauja daugiau nei 5 metus, tačiau gimtinėje kartais žaidžia už nacionalinę šalies futbolo rinktinę, kuriai jau atstovavo daugiau nei 30 kartų. Už jį daugiau kartų už Lietuvą iš alytiškoių yra žaidę tik vartininkai Žydrūnas Karčemarskas (g. 1983 m.) - 66, Gintaras Staučė (g. 1969 m.) – 61, Mindaugas Panka (g. 1984 m.) – 39, Irmantas Stumbrys (1972-2000) – 37 ir Donatas Vencevičius (g. 1973 m.) – 33.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt