19 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 25d.
112EismasNelaimėsTransportas
2018 Birželio 7d.
1

Nelaimė pratybose: susidūrė 4 šarvuočiai, nukentėjo apie 10 karininkų (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

title

Iki šiandienos karinės pratybos „Perkūno griausmas“ ir  „Kardo kirtis“, birželį vykstančios ir Alytuje bei apylinkėse, atrodė kaip „filmas“ ar „spektaklis“, tiesiogiai neliečiantis gyventojų.

Ketvirtadienį, prieš vidurdienį, Alytaus apskrities vyriausiame policijos komisariate (VPK) užsiksuota masinė pratybų dalyvių avarija.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo VPK komunikacijos grupės vyresnioji specialistė  Eglė Kačinskienė, 4 kariuomenės šarvuočiai susidūrė ties Rokų sankryža.

Nukentėjo apie 10 karininkų.

Pirminiais duomenimis, sužalojimai nėra sunkūs.

ATNAUJINTA

Kaip mūsų portalą informavo kapitonas Tomas Pakalniškis  iš Lietuvos kariuomenės strateginės komunikacijos departamento visuomenės informavimo poskyrio, karių gyvybei pavojus negresia, tačiau nukentėjusiųjų - ne apie 10, o 13.

Patikslintais duomenimis, kelyje Prienai–Kaunas į autoįvykį pateko kolonoje važiavę 4 Jungtinių Amerikos Valstijų šarvuočiai „Stryker”.

Įvairaus lygmens sužeidimus patyrę JAV kariai nugabenti į Kauno klinikas.

Pirminiais duomenimis, civiliai į autoįvykį nepateko ir nenukentėjo.

Lietuvos kariuomenė informuoja, kad kelias Prienai–Kaunas yra laikinai užtvertas ir gyventojai prašomi rinktis kitą maršrutą.

PAPILDYTA

Alytaus apskrities VPK patikslino, kad Prienų rajone, ties Šaltupio kaimu, kelio Kaunas–Prienai–Alytus 24-ame kilometre, birželio 7 d. apie 11 val. susidūrė 4-ios kolonoje važiavusios NATO pajėgų pėstininkų kovos mašinos „Stryker RVII36.

Eismo įvykio metu sužalota 13 NATO karių - JAV piliečiū, kurie pristatyti į Kauno ligoninę.


Komentarai

1
Komentuoti
jo2018-06-10
tikri ekspertai rašo, karininko nuo kariškio neskiria
traffix.lt