1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusFutbolasAktualijosJaunimas
2018 Birželio 5d.
1

Europos čempionatą Alytuje, Marijampolėje ir Šiauliuose UEFA įvertino puikiai (NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerijaEuropos čempionato rungtynes Alytuje pristatė, nušvietė ir vietos žiniasklaida - Alytausgidas.lt naujienų portalas, „Alio Alytaus“ „Alytaus naujienų“ laikraščiai, Dzūkijos televizija ir FM99 radijas, akimirkas įamžino mūsų miesto fotografai F. Augustinas, D. Balčiūnaitė ir P. JarmalaDovilės Balčiūnaitės © Alytausgidas.lt nuotr.

Europos futbolo asociacijų sąjunga UEFA puikiai įvertino Europos WU17 čempionatą, vykusį Alytuje, Marijampolėje ir Šiauliuose.

UEFA generalinis sekretorius Theodore Theodoridis savo laiške patvirtino, kad komandų ir UEFA darbuotojų atsiliepimai yra ypatingai teigiami. Visoms komandoms patiko viešbučiai ir stadionai, kuriuose vyko turnyras.

„Tikime, jog šio finalinio turnyro organizavimas padės jums toliau populiarinti ir plėtoti moterų futbolą jūsų šalyje. Tikimės, kad šis renginys turės išliekamąją vertę asmeninio tobulėjimo, pagerintos sporto infrastruktūros ir apskritai dėmesio futbolui prasme. Darsyk, labai dėkojame už tokio atmintino turnyro organizavimą”, - dėkojo UEFA generalinis sekretorius.

Finalinis Europos WU17 turnyras Lietuvoje vyko gegužės 9—21 dienomis, jį ketvirtą kartą laimėjo ir kelialapį į pasaulio čempionatą Urugvajuje laimėjo Ispanijos futbolininkės, finale Marijampolėje nukarūnavusios Vokietiją. Alytuje vykusiame mažajame finale Angliją įveikusi Suomija džiaugėsi ne tik bronza, tačiau ir bilietu į pasaulio pirmenybes.

Europos čempionato rungtynes Alytuje pristatė, nušvietė ir vietos žiniasklaida - Alytausgidas.lt naujienų portalas, „Alio Alytaus“ „Alytaus naujienų“ laikraščiai, Dzūkijos televizija ir FM99 radijas, akimirkas įamžino mūsų miesto fotografai Faustas Augustinas, Dovilė Balčiūnaitė ir Povilas Jarmala.

WU-17 renginiams talkino tokios vietos organizacijos, kaip Alytaus miesto savivaldybė, jos mokyklos, sporto ir rekreacijos centras, turizmo informacijos centras, futbolo akademija „Dainava“, Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“, „Savanorystės tiltai“ ir kt.

Nors komandos gyveno, maitinosi Birštone ir Kaune, o dėl to Alytus iš Europos čempionato negavo maksimalios materialinės naudos, tačiau Dzūkijos sostinės viešbučių, maitinimo įstaigų neaplenkia Lietuvos rankinio ir kitos rinktinės, Alytuje rengiančios ne tik rungtynes, tačiau ir stovyklas.  

Fotogalerija

  • D. Balčiūnaitės nuotr.
  • D. Balčiūnaitės nuotr.
  • D. Balčiūnaitės nuotr.
  • D. Balčiūnaitės nuotr.
  • P. Jarmalos nuotr.
  • P. Jarmalos nuotr.
  • P. Jarmalos nuotr.
  • P. Jarmalos nuotr.
  • P. Jarmalos nuotr.

Komentarai

1
Komentuoti
Jone2018-06-06
O Alytuje nėra kue maitintis?
traffix.lt