Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2018 Birželio 3d.
1

Dzūkų ir aukštaičių futbolo dvikovoje šeimininkai liko 9-iese (ALYTAUSGIDAS.LT TRANSLIACIJA. NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerijaPovilo Jarmalos © Alytausgidas.lt nuotr.

10-asis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos turas suvedė Dzūkijos ir Aukštaitijos legendinės komandas - Alytuje didžiojo futbolo tradicijas tęsiančią DFK „Dainavą“ ir Utenos FK „Utenį“.

Susitikimo pradžia nepašykštėjo įvykių.

Dzūkų gretose buvo atliktas vadinamasis „nulinis“ keitimas.

Į starto sudėtį įtrauktas šeimininkų kapitonas Linas Savastas prieš pat dvikovos pradžią buvo pakeistas Igno Graževičiaus.

16 min. buvo pakeistas tas pats I. Graževičiaus, vietoje jo aikštėn įbėgo Oskaras Lukošiūnas. Taip dainaviškių treneris Donatas Vencevičius reagavo į situaciją aikštėje, kai jo auklėtinių liko vienu žaidėju mažiau - dešimtyje.

Už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas Artūras Rocys.

41 min., po greitos uteniškių atakos, kurios smaigalyje buvo Mantas Savėnas, mažumoje žaidę šeimininkai neatsilaikė - vartininkui Martynui Matijoškai teko traukti kamuolį iš savo vartų tinklo. 0:1.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę Alytaus komanda mėgino realizuoti standartinę situaciją, tačiau sienelėje susistumdė kolumbietis Sebastien Vasques, už tai jam buvo parodyta raudona kortelė ir šeimininkai liko devyniese.

Antras įvartis į dzūkų vartus krito 53 min., kai dešiniuoju kraštu į vartininko aikštelę įsiveržė ir per O. Lukošiūną bei D. Matijošką įmušė Kiril Lenšin. 0:2.

58 min. kamuolys vienos atakos metu du kartus palietė šeimininkų vartų konstrukciją, tačiau išsigelbėti nuo trečiojo įvarčio pavyko.

66 min. jaunąjį dainaviškį, 17-metį Renatą Banevičių, pakeitė kitas bendraamžis alytiškis Armantas Žigas.

76 min. dzūkų japonas Yudai Koike vietą aikštėje užleido brazilui Victor Hugo.

87 min. vietoje Emanuelio Puzakino aikštėn įbėgo Lukas Marcinkevičius.

88 min. dainaviškiams pavyko pasižymėti ir pagaliau nutraukti du turus be įvarčių trukusią sausrą. Įvartį įmušė nuo antrojo kėlinio susitikimą pradėjęs ukrainietis Dmytro Zaicev. 1:2.

Per teisėjo Gedimino Mažeikos pridėtas 4 minutės Alytus mėgino visomis išgalėmis rezultatą lyginti, deja, laiko arba fortūnos pritrūko.