11 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
VerslasAktualijosTechnologijos
2018 Birželio 1d.
2

Bankai mažina apsukas Alytuje: SEB - be grynųjų operacijų, mažės ir paslaugų „Swedbanke“

title

Akcininkų iš Skandinavų šalių valdomi bankai mažina apsukas Alytuje.

„Danskebank“ pasitraukė pirmasis, tiesa, vėliau visus privačius klientus atidavė į „Swedbank“, o šiemet pareiškė, kad neaptarnaus ir lietuviškų firmų.

Nuo birželio 1 dienos žingsnį žengė ir SEB, tai galėjai suprasti iš klientų apgulties gegužės pabaigoje.

SEB nuo vasaros pradžios pertvarkė banko Alytaus skyriaus veiklą - nuošiol adresu Pulko g. 4 dirbantys bankininkai nepriima, neišduoda grynųjų pinigų, o operacijas su pinigais bankas siūlo atlikti savarankiškai čia pat skyriuje įrengtoje savitarnos zonoje, kur visą parą veiks du bankomatai.
Dar viena SEB žinia - bankas nuo liepos 16 d. nebeišduos naujų „Circle K Visa Electron“ (anksčiau - „SEB Statoil extra visa electron“) ir „Visa virtuon“ debeto mokėjimo kortelių bei nebeatnaujins jau išduotų, pasibaigus jų galiojimui.

Keisis ir „Swebank“ veikla.

Atitinkami mokėjimo sąlygų pakeitimai bus atlikti kartu su kitais pakeitimais, kurie bus atlikti įgyvendinant naujausius Lietuvos Respublikos mokėjimų įstatymo pakeitimus, kurie įsigalios nuo rugpjūčio 1 dienos.

 „Swedbank“ sumas, mažesnes nei 2 tūkst. eurų, kvies grynintis bankomatuose, o į banko padalinius (teikiančius grynųjų pinigų paslaugas) siūlys kreiptis tik dėl didesnių nei 2 tūkst.  eurų sumų. Mažesnės sumos banko padaliniuose nebebus išmokamos nei privatiems, nei verslo klientams!

Verslo klientams, kuriems reikia išsigryninti nelyginę pinigų sumą iki 2 tūkst. eurų, bus suteikta galimybė tai padaryti klientų aptarnavimo padalinyje, teikiančiame grynųjų pinigų paslaugas.

Privatiems klientams įnešti į sąskaitą didesnę nei 10 tūkst. eurų per mėnesį sumą galima bus tik banko padaliniuose, nurodant įnešamų pinigų šaltinį (kilmę) bei pateikiant patvirtinančius dokumentus, pvz., rašytines pirkimo–pardavimo, pinigų dovanojimo ar paskolos sutartis. Su debeto kortele sumas iki 10 tūkst. eurų per mėnesį kaip ir iki šiol bus galima įnešti bankomatuose. Su kredito kortele galimybės įnešti pinigų bankomate nebebus.

Verslo klientams, naudojantis grynuosius pinigus priimančiais „Swedbank“ bankomatais, bus galima įnešti sumą iki 15 tūkst. eurų per mėnesį. Ši riba taikoma kortelei ir yra tokia pati ir debeto, ir kredito kortelėms.

Norint įnešti į sąskaitą didesnę sumą nei 15 tūkst. eurų per mėnesį grynaisiais pinigais, tai bus galima padaryti atvykus į „Swedbank“ klientų aptarnavimo padalinį, kuriame yra teikiamos grynųjų pinigų paslaugos.

 


Komentarai

2
Komentuoti
Bankout2018-06-02
Gal jau gana plėškauti?
Klientas2018-06-01
Išnaglėjo visai...
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė