Antradienis, Rugpjūčio 14d.
AlytusSportasKrepšinisVideo
2018 Gegužės 29d.
0

Garsiausios Lietuvos krepšininkės turnyrą laimėjo alytiškės ir kaunietės (NUOTRAUKOS. VIDEO)

titleJ. Štreimikytė-Virbickienė su nugalėtojų alytiškių komandos atstove Amalija Pašajevaite

Alytuje vyko tradiciniu tapęs, 4-asis Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės organizuojamas turnyras.

Dėl iš Dzūkijos sostinės kilusios garsiausios Lietuvos krepšininkės, Europos čempionės, moterų Eurolygos ir NBA buvusios žaidėjos įsteigtų taurių kovojo U-15 ir U-13 amžiaus sportininkės iš Alytaus, Marijampolės, Kauno ir Panevėžio.

Tarp vyresniųjų geriausiai sekėsi šeimininkių – Alytaus SRC – atstovėms, kurios 59:24 įveikė Kauno „Aistes“, 49:24 – Marijampolės ŽSM, 75:24 – Panevėžio KKSC „Liepą“ ir tapo nugalėtojomis.  Pasiekę po 2 pergales marijampolietės ir kaunietės pasidalino likusias prizines vietas.

Tarp vyresniųjų geriausiai sekėsi šeimininkių – Alytaus SRC – atstovėms, kurios tapo turnyro nugalėtojomis[/caption] Jaunesniųjų grupėje nugalėjo Kauno „Aistės“, antros liko panevėžietės, trečios – alytiškės.