0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
AlytusFutbolasJaunimas
2018 Gegužės 28d.
0

Jaunasis Alytaus futbolo dinastijos atstovas sudomino Italijos klubą

title15-metis Nedas - alytiškių Labukų futbolo dinastijos atstovas

Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtinis ir Lietuvos jaunių rinktinės narys Nedas Labukas antrą kartą šiame sezone viešėjo Italijoje.

N. Labukas (g. 2002 m.) tęsia giminaičių, savo dėdžių futbolininkų Artūro Labuko ir Tado Labuko dinastijos tradicijas. Artūras (g. 1964 m.) – buvęs FK „Dainava“ ir kitų Alytaus komandų žaidėjas, Tadas (g. 1984 m.) per savo karjerą jau spėjo atstovauti įvairiausiems Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos ir Rusijos klubams.

Nedas anksčiau lankėsi Europos talentų stovykloje Italijoje, o šį kartą sulaukė susidomėjimo iš pajėgiausiose šalies lygose pastaraisiais metais rungtyniaujančio Veronos klubo „Hellas“. N. Labukas - ne pirmasis futbolo akademijos „Dainava“ auklėtinis, kuriuo domisi ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio klubai. Pirmasis, kuris iš FA „Dainava“ išvyko, buvo Paulius Golubickas, šiuo metu sporto mokslus studijuojantis ir žaidėjo karjerą tęsiantis futbolo tėvynėje Anglijoje, FC „Yeovil town“ klubo struktūroje. 

Sutartį su Lenkijos aukščiausios lygos vicečempione Balstogės „Jagiellonia“ turi DFK „Dainava“ gretose LFF I lygoje rungtyniaujantis Renatas Banevičius.

Pagrindinei ir dublerių DFK „Dainava“ komandoms šiemet atstovauja daugiau nei visa vienuolikė Alytaus futbolo akademijos auklėtinių - vartininkai Saulius Geležūnas, Deivydas Mirijauskas, žaidėjai Herkus Biekša, Lukas Genevičius, Mykolas Golekas, Ignas Graževičius, Erikas Jatkauskas, Vakaris Kalėda, Rimvydas Kasiukevičius, Benas Paulėkas, Emanuelis Puzakinas, Evaldas Stadalnykas, Irmantas Stankevičius.

FA „Dainava“ treneriai išugdė ir LFF aukščiausios lygos klubų medalininkų gretose tobulėjančius futbolininkus - Airidą Mickevičių iš Vilniaus „Žalgirio“, taip pat Igną Baranauską, Martyną Vasiliauską, pastaraisiais sezonais žaidžiančius FK „Trakai“ klubinėse struktūrose.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt