9 c Alytus
Sekmadienis, Balandžio 5d.
Alytus112
2018 Gegužės 27d.
0

Arbitražo teismas Šveicarijoje G. Jarmalavičiaus neišteisino

title

Sporto arbitražo teismas (CAS), veikiantis Lozanoje (Šveicarija), atmetė už sąžiningo žaidimo principų pažeidimus iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) varžybų 2 metams diskvalifikuoto trenerio Gedimino (Gedemeno) Jarmalavičiaus pretencijas.

Atmestas ir G. Jarmalavičiaus prašymas taikyti laikinąsias apsaugos priemones - komiteto sprendimo sustabdymo ir įpareigojimo pratęsti jam UEFA trenerio licencijos terminą. Drausmės komitetas už sąžiningo žaidimo principų pažeidimus iš LFF varžybų 2017 m. diskvalifikavo 5 LFF I lygos čempionės Kazlų Rūdos „Šilo“ komandos žaidėjus ir tuometį trenerį G. Jarmalavičių po to, kai prieš debiutą LFF aukščiausioje lygoje, priešsezonio rungtynėse Rygoje „Šilas“ rezultatu 1:3 nusileido Rygos FS „Metta/LU“, o visi įvarčiai buvo įmušti per paskutinį rungtynių pusvalandį, kas tapo lažybų dalimi. Komiteto sprendimu už LFF drausmės kodekso pažeidimus treneriui G. Jarmalavičiui buvo skirta 2 metų diskvalifikacija, o jo treniruojamiems žaidėjams - nuo 3 iki 12 mėn. trukmės draudimai vykdyti futbolininkų veiklą. [caption id="attachment_88093" align="alignnone" width="1280"] Lozanoje (Šveicarija) veoikiantis sporto arbitražo teismas atmetė už sąžiningo žaidimo principų pažeidimus diskvalifikuoto trenerio G. Jarmalavičiaus pretencijas[/caption] LFF komiteto sprendimai galėjo būti skundžiami LFF apeliaciniam komitetui, tačiau G. Jarmalavičius šia teise nesinaudojo ir kreipėsi į CAS. Šis nusprendė, kad procedūros vykdymas nėra galimas ir byla turi būti nutraukta, mat G. Jarmalavičius nesikreipė į apeliacinį komitetą ir taip praleido vieną iš privalomų ginčų nagrinėjimo stadijų. Jeigu CAS sprendimas nebus pakeistas, G. Jarmalavičiaus diskvalifikacija turėtų baigtis kitų metų kovą, dar prieš 2019 m. pirmenybių pradžią, tad trenerio darbą, jeigu tokį susiras, jis galės pradėti nuo sezono pradžios.

G. Jarmalavičius – iš Simno (Alytaus r.) kilęs futbolo specialistas, iki „Šilo“ treniravęs Alytaus FK „Dainavą“, „Klaipėdos granitą“, Marijampolės „Sūduvą“, FK „Šiaulius“, Tauragės „Taurą“ ir Čikagos (JAV) „Lituaniką“.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt