0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusEismasNelaimės
2018 Gegužės 17d.
0

Ties viaduku prie Alytaus „Volkswagen“ susidūrė su „Volvo“ sunkvežimiu (VIDEO. ATNAUJINTA)

title

Prie Alytaus, viaduke, ties kelių Alytus-Daugai ir Jieznas-Merkinė sankryža, Skernės kaimo teritorijoje, susidūrė automobiliai.

Nepatvirtintais duomenimis, „Volkswagen Tiguan“ automobilis nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio sunkvežimio „Volvo 260". Liudininkų teigimu, iš šalutinio kelio Jieznas-Merkinė išsukęs VW nevažiavo jam skirta juosta, o metėsi į antrą, kur tuo metu Daugų kryptimi vyko krovininis bendrovės „Lankava“ automobilis, prikrautas statybinių medžiagų. Susidūrus transporto priemonėms, nukentėjo VW, vairuotoją iš automobilio pavyko išlaisvinti iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams, jį greitosios medicinos pagalbos medikai išgabeno į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę. [caption id="attachment_87657" align="alignnone" width="954"] Alytausgidas.lt TV nuotr.[/caption] Eismo įvykio aplinkybės tikslinamos.

ATNAUJINTA

Kelyje Alytus-Daugai, ties kelio Jieznas-Merkinė viaduku, tai – jau ne pirma eismo nelaimė. Neseniai čia į avariją pateko medieną vežęs sunkvežimis, praėjusių metų vasarą nuo kelio nulėkė lengvasis automobilis.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt