6 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Gegužės 15d.
0

Gimtadienio proga Alytus dovanoja kauniečiams nemokamas pramogas

title

Jau pora metų Kaunas sveikina Vilnių su gimtadieniu ir kviečia vilniečius į svečius. Alytus perima estafetę, kviesdamas kauniečius.

Kauno miesto gimtadienio proga kauniečių laukia dovanos Alytuje – atvykti pas mus į svečius susipažinti su miestu, pramogauti ir jį pamilti! Kaip pasiimti dovaną? Jūsų įrodymas, kad esate kauniečiai – nuotrauka, daryta gegužės 19 d., šeštadienį, įžymioje Kauno vietoje. Atvykę į Alytaus turizmo informacijos centrą (S. Dariaus ir S. Girėno g. 1, Alytus, darbo laikas nuo 10 iki 15 val.) ir parodę nuotrauką su data, gausite unikalų bilietą. Su bilietu kauniečiai galės nemokamai pasinaudoti viena iš šių pramogų:

  • Šuoliu nuo aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tilto su „RopeJumping“.
  • Plaukimu, judėjimu ir slydimu vandeniu vandenlenčių parke su VIVI „Wake“ (Didžiosios Dailidės ežerėlis).
  • Miesto erdvių pažinimu, važinėjant elektrinėmis riedlentėmis.

Po ekstremalių pramogų kviesime jus užsukti į Dzūkų alaus restoraną – jame kauniečių lauks staigmena! Primename, kad su suteiktu unikaliu bilietu kauniečiai galės išbandyti vieną iš pasirinktų pramogų ir staigmeną!

Taip pat kviesime jus pasidalinti gimtadienio įspūdžiais feisbuke ir instragrame su užrašu #AlytusMyliKauną. Šeštadienį galėsite užsukti ir į Jaunimo parką – jame vyks Lietuvos partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Tai ne tik gimtadienis, bet ir graži miestų draugystė, juk Kauną nuo Alytaus skiria vos 70 kilometrų! Alytaus miesto savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt