15 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
DzūkijaKitos sporto šakos
2018 Gegužės 12d.
0

Sekmadienį unikaliame golfo aikštyne Dzūkijoje - atvirų durų diena (NEMOKAMA)

title

Dzūkija garsėja ne tik grybais ir uogomis. Ypatingo kraštovaizdžio pievoje Leipalingio seniūnijoje susirinkusieji renka ne grybus, uogas ar žoleles, o baltus kamuoliukus.

Kas tai? Tai - pagal amerikiečio dizainerio ir švedų architekto sumanymą įrengtas golfo aikštynas. Čia balti kamuoliukai kelia į 18 duobučių, kaip ir turėtų būti škotiško tipo aikštėje. Golfo žaidimui Dzūkijoje skirtas 65 hektarų plotas šalia Vilkės upelio ir ežero gamtos draustinio - arti Druskininkų, netoli nuo Alytaus - Leipalingio seniūnijoje. Žaidimo kelias, prasidedantis Kamorūnų kaine, viršija 10 kilometrų ir tai berods vienas įdomiausių, unikaliausių aikštynų ne tik Lietuvoje. Šį savaitgalį čia - atvirų durų dienos, jose Lietuvos golfo federacija ir „Vilkės“ klubas laukia visų, tiek mokančių žaisti golfą, tiek naujokų. Žaidžiančių ir „Taler“ turnyro diena – šeštadienį, žiūrovų, stebėtojų, „žaliųjų“ – sekmadienį, kai bus minima ir golfo diena. Golfas – ne tik neeilinė pramoga, tačiau ir olimpinė sporto šaka. Gegužės 13-ąją profesionalūs golfo treneriai nemokamai supažindins su golfo teorija, taisyklėmis bei ypatybėmis ir suteiks galimybę praktiškai išbandyti savo jėgas smūgiuojant ir ridenant kamuoliuką.

Sekmadienį pirmoji golfo dienos grupė renkama nuo 11 valandos, antroji – nuo 12 val. Pageidautina išankstinė dalyvių registracija – ČIA.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt