1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusAktualijosŠvietimas
2018 Gegužės 10d.
0

Vienas didžiausių skambučių centrų Lietuvoje tęsia investicijas Alytuje: atidaro naują padalinį

title

Alytuje daugėja darbo vietų ir tokių, kokių anksčiau reikdavo paieškoti Vilniuje ar užsienyje. Gal ne apie visus sėkmės atvejus pasakojama metiniame Alytaus ekonomikos forume, tačiau, kad Dzūkijos sostinėje investuoti galima ir apsimoka – liudija ir ši žinia.

Vienas didžiausių Lietuvos skambučių aptarnavimo centrų, prieš nepilną pusmetį įsteigęs filialą Alytuje, buvusiose banko patalpose Naujojoje gatvėje įdarbino pusšimtį darbuotojų. Verslo sėkmė Dzūkijos sostinėje bendrovę paskatino naujoms investicijoms – šiuolaikinėse patalpose Tilto gatvėje buriama nauja komanda, kurioje laukiama įvairių Lietuvos ir užsienio įmonių klientų aptarnavimo telefonu konsultantų. „Kad kolektyve dar garsiau skambėtų juokas, matytųsi dar didesnės šypsenos veide ir dar daugiau tūkstančių mūsų klientų liktų patenkinti aptarnavimu - laukiame perspektyvių, gerai nusiteikusių ir linksmų naujų kolegų“, - kviečia klientų aptarnavimo vadovė Jurga Kupstaitė. Pasak jos, per trejus metus, kai dirba bendrovėje, ji tobulėja kaip specialistė. Vadovę džiugina ir kitų darbuotojų sėkmės pavyzdžiai. Kai kurie naujokai svarbius karjeros žingsnius žengia per metus – kyla iš jaunesniojo į vyresniojo konsultanto pozicijas,  tampa naujų darbotojų mokymų, įmonės komandų, grupių vadovais. Asmeniškai Jurgą jos darbas žavi ir dėl pažadų vykdymo bei realistiškai nustatomų tikslų iš bendrovės pusės, visada laiku mokamu atlyginimu ir nesudėtingai uždirbamais priedais, dėl ko įmonė, matyt, ir turi nepriekaištingą reputaciją darbo rinkoje. J. Kupstaitę įmonėje taip pat traukia nuolatiniai mokymai, galimybės tobulėti, kilti karjeros laiptais, džiugina ir jauki darbovietė, kur kasdien pasitinka jaunatviškas, energingas, linksmas ir nuoširdus kolektyvas. „Šiame konsultanto telefonu darbe nereikia pardavinėti prekių!“, - pasakoja Jurga. Žinoma, netgi pačiose geriausiose darbovietėse nutinka įvairių situacijų, tačiau, pasak klientų aptarnavimo vadovės, jos komandai kol kas puikiai sekasi padėti ne tik klientams, tačiau ir kolegoms, o tai dar labiau turėtų drąsinti panašaus darbo, supratingų bendradarbių, draugiškos darbovietės Alytuje ieškantiems. Atrinkdama naujokus, panašaus darbo patirtį ir bent vieną užsienio kalbą bendrovė tvirtina vertinanti kaip privalumą, o puikias lietuvių kalbos žinias žodžiu ir raštu – kaip privaloma sąlyga.

„Telenordi“ bendrovės naujų darbuotojų komanda Alytuje buriama iki gegužės 21 dienos, po to atrinktųjų lauks mokymai. Naujame padalinyje Dzūkijos sostinėje darbuotojams siūlomas slenkantis grafikas, dieninės pamainos, profesionalūs apmokymai ir sąžiningas atlygis už pasiektus darbo rezultatus.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt