2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
DzūkijaAlytusSportasFutbolas
2018 Gegužės 9d.
0

UEFA Europos čempionato finaliniame etape - net 6 rungtynės Alytuje (ATNAUJINTA)

title

Anglija, Lenkija, Ispanija, Olandija, Vokietija ir šeimininkė Lietuva - tokias rinktines iki gegužės 21 dienos matysime rungtyniaujant Alytaus miesto stadione.

Lietuvai pirmą kartą patikėto UEFA Europos WU17 futbolo čempionato baigiamojo etapo rungtynės taip pat vyks Marijampolėje ir Šiauliuose. Alytus - finalinio etapo miestas, kuriame turnyro šeimininkės Lietuvos futbolininkės žais daugiausia rungtynių: gegužės 9 dieną – su Olandija, 15 d. – su Europos čempione Vokietija. Tarptautinių rungtynių patirties turintiems, ekspertų gerai vertinamiems Alytaus sporto ir rekreacijos centro specialistams iššūkių netrūko, tačiau stadioną parengti varžyboms, regis, pavyko - aikštės veja turėtų būti kokybiška. Dzūkijos sostinėje iš viso vyks 6 rungtynės, kuriose varžysis 6 iš 8 finalinio etapo komandų – gegužės 12 d. (Anglija-Ispanija), 15 d. (Ispanija-Lenkija), 18 dieną matysime pusfinalį, o 21 d. – mažajį finalą, kurio kaina bus ne tik bronza, tačiau ir bilietas į pasaulio čempionatą. Finalas 21 d. bus surengtas Marijampolėje. Lietuvos rinktinės rungtynių Alytuje dienomis – 9 ir 15 d. – futbolo nuotaikos jausis ne tik pagrindiniame miesto stadione, tačiau ir keletą valandų iki rungtynių – Rotušės aikštėje, o miesto, rajono vaikai, jaunimas, jeigu pirmenybėse dalyvaus organizuotai ir aktyviai, laimės WU17 himno atlikėjų, grupės „Golden age“ koncertą savo mokykloje. https://youtu.be/7oF4iove4jU

ATNAUJINTA

Pirmas susitikimas lietuvaitės virto krikštu. Olandijai pralaimėta 0:9. Gausiai palaikomos Lietuvos atstovės beveik neturėjo galimybių pasižymėti, o olandės porą kartų dar pataikė į virpstą, tiek iš žaidimo, tiek realizuojamos 11 m baudinį.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt