16 c Alytus
Penktadienis, Liepos 3d.
AlytusVerslas
2018 Gegužės 8d.
0

Alytaus šilumos tinklams vadovaus buvęs Tauragės tinklų ir butų ūkio vadovas (ATNAUJINTA)

title

Alytaus miesto savivaldybės valdoma bendrovė „Alytaus šilumos tinklai“ turi naują direktorių. Juo išrinktas Mindaugas Nevardauskas. Šis specialistas turi sukaupęs didelę šilumos ūkio optimizavimo ir sėkmingo valdymo patirtį, yra vadovavęs Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos šilumos tiekimo bendrovėms, pastaruosius 3 metus vadovavo UAB „Tauragės šilumos tinklai“.

„Labai džiaugiuosi, kad už UAB „Alytaus šilumos tinklai“ vairo stojo aukštos kvalifikacijos energetikos įmonių valdymo profesionalas, jis kartu su  nauja valdybą prisidės prie sėkmingo šilumos ūkio perėmimo“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas  Jastremskas. Šių metų vasario mėnesį išrinkta nauja „Alytaus šilumos tinklų“ valdyba, ją  sudaro penki nariai, iš jų trys – nepriklausomi. Valdybos pirmininku išrinktas Alytuje gimęs ir užaugęs Mantas Burokas, jis anksčiau dirbo AB „Lietuvos energija“, UAB „Visagino energetikos remontas“, UAB „VAE SPB“ ir AB „Klaipėdos nafta“, o šiuo metu vadovauja „Vilniaus šilumos tinklams“.  Savivaldybės administracija į valdybą delegavo V. Jastremską ir Arvydą Povilaitį. „Nuo praėjusių metų gegužės mėnesio alytiškiai už šilumą moka maždaug trečdaliu mažiau nei ankstesniais metais ir per metus miestas sutaupė per 5 milijonus eurų. Tai rodo, kad einame teisinga kryptimi“,  – teigė V. Jastremskas. [caption id="attachment_87136" align="alignnone" width="696"] Alytausgidas.lt nuotr.[/caption]

ATNAUJINTA

Iš Kauno kilęs 39-erių M. Nevardauskas Tauragėje ėjo ne tik šilumos tinklų, tačiau ir butų ūkio direktoriaus pareigas. Oficialias pareigas Tauragėje specialistas paliko gegužės 4 dieną. Vienas paskutiniųjų jo darbų buvo metinė šilumos tinklų veiklos ataskaita, kurią tauragiškiai politikai įvertino teigiamai. Jam pavyko ne tik sumažinti įmonės išlaidas ir šilumos kainą, tačiau ir 20% padidinti darbuotojų atlyginimus. Tauragėje M. Nevardausko pasitraukimas po atskaitos praėjus vos dienai buvo netikėtas, tada jis įvardijo, kad karjerą tęs kitoje įmonėje, tiesa, jog tai bus Alytuje - neįvardijo. Teigiama, kad minėtame Žemaitijos mieste M. Neverdauskui pavyko biokurą pirkti biržoje, nutraukti nenaudingą 33 milijonų eurų vertės sutartį ir taip sutaupyti 300 tūkst. Eur. „Esu profesionalas šioje srityje. Darbas pasirodė įdomus, situacija buvo neeilinė, radau visokių problemų, mane, kaip specialistą, tai sudomino. Bet jei bijai vilko – neik į mišką. Aš nebijau. Mano karjera eina į priekį – ir tai vienintelė priežastis, dėl ko palieku Tauragę", - pasirinkimą keltis į Dzūkiją įvardijo naujasis „Alytaus šilumos tinklų“ vadovas, kuris yra vedęs ir turi 2 vaikus.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena