24 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 16d.
Alytus112NelaimėsJaunimas
2018 Balandžio 26d.
0

Padėkime surasti dingusius nepilnamečius - 13-metį Mamertą ir 14-metį Tomą

title

Į pagrindinę mokyklą išėję trylikmetis Mamertas Č. ir keturiolikmetis Tomas P., tačiau nei tą dieną, nei kitą dieną negrįžo.

Į „Revuonos“ pagrindinę mokyklą Prienuose balandžio 17-osios rytą Tomas išėjo iš savo namų Prienuose, o Mamertas - iš namų Veiveriuose (Prienų r.).

Prienų rajono policijos pareigūnai patikrino atokias negyvenamas sodybas, sodų bendrijas tiek Prienų rajone, tiek Birštone, tačiau iki šiol Tomo ir Mamerto rasti nepavyko.

Mamertas Č. - 150 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, plaukai šviesūs trumpi, akys mėlynos. Buvo apsirengęs pilkos spalvos megztiniu su gobtuvu, mėlynos spalvos kelnėmis.

Tomas P. - apie 164 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, plaukai šviesūs trumpi, akys mėlynos. Buvo apsirengęs mėlynos spalvos džemperiu su gobtuvu (su užrašu „Adidas“), tamsiomis sportinėmis kelnėmis su baltomis juostomis šonuose.

Abu nepilnamečiai pareigūnams gerai žinomi, iš namų pabėga ne pirmą kartą. Su artimaisiais bei policijos pareigūnais „žaidžia pelės ir katės“ žaidimą.

Pareigūnams yra žinoma, kad bėgliai slapstosi kartu, jie gali lankytis negyvenamose sodybose, sodo nameliuose, statybvietėse, gali keliauti ir į kitus miestus.

Asmenis, atpažinusius, mačiusius ar žinančius kur gali slapstytis paaugliai, policija prašo skambinti Prienų rajono policijos komisariato veiklos skyriaus pareigūnams Sauliui Dobilui,  tel. +370 677 03867, Kęstučiui Lodai, tel. +370 610 29007 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt