25 c Alytus
Ketvirtadienis, Rugpjūčio 6d.
AlytusSportasKrepšinis
2018 Balandžio 21d.
0

„Daugų“ krepšininkai - MML diviziono čempionai

title

Lietuvos mažųjų miestelių (MML) diviziono finale, kuris vyksta Alytaus rajone, Dauguose, susitiks čempionų titulą ginanti Dembavos (Panevėžio r.) „Rezus“ ir šeimininkai „Daugai“.

Daugiškiams, gerus rezultatus demonstruojantiems ne tik aikštėje, tačiau ir sulaukdavusiems gausaus sirgalių palaikymo, lyga patikėjo surengti ir finalą, ir visą ketverto turnyrą. Ar įpareigojantis šeimininkų statusas ir papildoma atsakomybė bei organizaciniai rūpesčiai daugiškius ne pakišo kojos? Dembaviškiai finalas išvykoje nesutrukdė tapti čempionais, kai Joniškyje įveikė finale „Kepalius''. Reguliaraus sezono metu Dauguose aukštaičiai yra šventę pergalę, pusfinalyje į priešininkų krepšį svečioje aikštelėje Vaiguvoje sumetė net 133 taškus, tad daugiškių laukia nelengvas uždavinys. Gali būti, kad „Daugų“ užduotis dar pasunkės, jeigu priešininkų ekipą papildys iš užsienio grįšiantys emigrantai, o lemiamoje kovoje negalės padėti vienintelis jų eksprofesionalas Nerijus Varnelis. Daugų žaidėjas Andrius Jakimavičius optimizmo nepraranda, juokauja, kad komanda turėtą pertrauką po pusfinalio išnaudojo kūno rengybai - kiek orai leido, dirbo žemės ūkyje, tad fiziškai pasirengė. Andrius prieš finalą varžovus įvertino ir juos pavadino žodžio žmonėmis, nes kaip po paskutinių tarpusavio rungtynių buvo sutarta susitikti diviziono finale, taip ir yra, jame - ir Daugai, ir Dembava.

MML B diviziono finalas tarp „Daugų“ ir Dembavos „Rezus“ - balandžio 21-ąją, šeštadienį, 13 val. Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje (Ežero g. 30).

https://youtu.be/H3tXRQmyLqk

ATNAUJINAMA

MML diviziono mažajame finale Dauguose susitiko pusfinalyje daugiškių įveikta Juškonių (Jonavos r.) „Pauliukų“ ir Vaiguvos (Kelmės r.) „Knituvos“ krepšininkai. Po pirmojo ketvirčio jonaviškiai pirmavo 28:21.

Antrame kėlinuke 22:21 stipresni buvo kelmiškiai, kurie laimėjo ir likusius kėlinius, nugalėjo 106:85 bei laimėjo bronzos medalius.. „Daugus“ finalo žiūrovai sutiko garsiais plojimais ir skardžiais trimitais, o treneriu buvo pristatytas finale komandai dėl traumos negalėjęs padėti N. Varnelis. Startiniame daugiškiu penkete buvo Giedrius Junevičius, Tomas Ludavičius, Arnoldas Matulevičius, A. Jakimavičius ir Povilas Tamulynas. Pirmuosius „Daugų“ taškus pelnė G. Junevičius, po to tolimą metimą pataikė T. Ludavičius. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie sėkmingiau kovojo dėl atšokusių kamuolių ir taikliau mėtė. Visgi pirmą ketvirtį daugiškiai baigė pakylėtai - Ryčio Amšiejaus tritaškiu ir priartėjo 20:25. Aukštaičių gretose išvydome ir legionierių - ispaną Ngadi David Gil Malongą. Po pirmosios finalo rungtynių dalies daugiškių gretose rezultatyviausias buvo 11 taškų pelnęs R. Amšiejus, o jo komanda atsiliko rezultatu 37:46.   Po didžiosios petraukos šeimininkams klojosi puikiai, trečiąjį kėlinuką jie laimėjo 16:12, o po Povilo Gancevičiaus tolimo pataikymo iš toli  ketvirtojo kėlinio viduryje Daugams beliko vieno taško deficitas - 68:69. P. Tamulynui sumetus abi baudas šeimininkai čempionams toliau kvėpavo į nugarą - 70:71. „Daugai“ turėjo galimybę rezultatą persverti, tačiau R. Amšiejui kamuolį praradus, rezultatas tapo 70:73. T. Ludavičiui įsūdžius tritaškį, švieslentėje švietė lygiosios - 73:73, o po dar vieno daugiškių tolimo pataikymo, kurį realizavo G. Junevičius, jie ėmė pirmauti 76:73, o po dar vienos Giedriaus toliašaudės - nutolo 79:73. Paskutinę minutę svečių neišgelbėjo jų legionieriaus reidai, o daugiškiai T. Ludavičius ir P. Gancevičius po vieną pataikė baudos metimus ir išsaugojo auksą garantavusią persvarą, kėlinį laimėjo 29:16 ir nugalėjo 82:74.               Naujųjų MML diviziono čempionų gretose rezultatyviausiai žaidė po 15 taškų pelnę R. Amšiejus ir T. Ludavičius, 12 tašk. pridėjo G. Junevičius, po 10 - P. Gancevičius ir A. Jakimavičius. Finalo ketverto turnyro naudingiausio krepšininko apdovanojimas atiteko daugiškius į pergalinga tapusią kovą paskutiniame kėlinuke pakėlęs G. Junevičius, į simbolinį geriausiųjų žaidėjų penketuką pateko kitas naujųjų čempionų narys - T. Ludavičius. https://youtu.be/0zpyqZ2Hkmg


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Lietuvaičiai „Lai skamba dainos Lietuvoj“
  • Žydiška gatvelė