15 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
Alytus112Nelaimės
2018 Balandžio 20d.
0

Skaudžiai daužėsi moterų vairuojami automobiliai (NUOTRAUKOS)

title

Kelyje Kaunas-Alytus, Prienų rajono Pakuonio seniūnijos ribose, moteris (g. 1982 m.), vairuodama automobilį „Škoda superb“, penktadienio rytą nesuvaldė automobilio, kirto ištisinę kelio ženklinimo liniją, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu automobiliu „VW sharan“ vairuojamu moters (g. 1966 m.).

Eismo įvykio metu nukentėjo „Škoda superb“ vairuotoja, kuriai nustatyti rankos ir kaklo sumušimai, „VW sharan“ vairuotoja ir kartu su ja važiavęs brolis (g. 1963 m.) dėl sužalojimų išvežti į Kauno klinikas. Eismo įvykio metu vairuotojos buvo blaivios.

Nors žiemos keliami išbandymai keliuose baigėsi, tačiau pavasaris vairuotojams pateikia naujus iššūkius. Geresnės oro sąlygos, sausa kelio danga vairuotojus vilioja, kartas nuo karto stipriau spustelėti akceleratoriaus pedalą. Nereikia pamiršti ir ryškiai šviečiančios saulutės, kurios spindulių apakinti vairuotojai gali sukelti dideles eismo nelaimes.

Alytaus policija primena, kad nesvarbu koks oras, kokia kelio danga, sėsdami prie vairo prisiminkite, kas esate atsakingi ne tik už save ar kartu su jumis keliaujančius, bet ir už kitus eismo dalyvius – vairuotojus, dviratininkus, pėsčiuosius, vadeliotojus… Saugių kelionių!


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė