Trečiadienis, Sausio 16d.
AlytusEismasLaisvalaikis ir kultūra
2018 Balandžio 16d.
0

Alytausgidas.lt ir kitus pagrindinius lenktynių prizus laimėjo „Subaru“ vairuotojas iš Merkinės (VIDEO)

title

Alytuje surengtas pirmasis šių metų Lietuvos greituminio slalomo čempionato „Dzūkijos taurės“/„H2Auto” etapas, į kurį užsiregistravo gerokai per 100 lenktynininkų.

Dėl riboto varžybų laiko teisė startuoti Pramonės rajone esančioje trasoje buvo suteikta beveik 90 sportininkų. Jie varžėse 5-iose klasėse – pagal automobilių galingumą ir parengtį. Visi varžybų dalyviai trasą įveikė po 9 kartus, tad žiūrovų laikė daugiau nei 800 startų. Daugeliui sportininkų 1600 metrų ilgio greita trasa - pažįstama, tačiau paitraukusių iš jos buvo - dėl techninių gedimų ar dėl smulkių avarijų. Didesnių incidentų užfiksuota nebuvo. Vienas lenktynininkas  Alytaus etape laimėjo viską, kas buvo įmanoma - ir praktiškai, ir teoriškai! 63-iuoju starto numeriu pažymėtą „Subaru impreza“ vairavęs Justinas Kvaraciejus 1-ąją vietą pelnė SGC4 klasėje. [caption id="attachment_86082" align="alignnone" width="696"] Alytaus etapo nugalėtojas J. Kvaraciejus su „Subaru“[/caption] Merkinės (Varėnos r.) atstovas durelėmis trinktelėjo ir OC (laisvoje) automobilių įskaitoje, kur taip pat tapo nugalėtoju. J. Kvaraciejus namo išsivežė ir specialųjį naujienų portalo Alytausgidas.lt trofėjų - už vieną greičiausią trasos ratą (1:06:806) bei tapo absoliučiai greičiausiu Alytaus etapo sportininku.

Visi Lietuvos greituminio slalomo čempionato „Dzūkijos taurės“/„H2Auto” etapo rezultatai – ČIA!

Varžybų Alytuje organizatoriai dėkoja rėmėjams - „Ford“, bendrovėms  „Marimotorai“, Alytaus chemija, „AAA Baltic reklama“ ir radijui FM99. Dar vienas didelis autosportininkų sambrūzdis - 3-iasis Lietuvos miniralio etapas - Alytuje laukia birželio 10 dieną.