1 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 14d.
AlytusAktualijos
2018 Balandžio 12d.
0

Šių metų miesto šventės tema – „Myliu Alytų“

title

Birželio 15-17 d. įvyksiančios Alytaus miesto šventės pagrindinė tema – meilė gimtajam miestui.

Šventę, kaip ir praėjusiais metais, organizuos „Showart" kūrybos studija (VšĮ „Renginių fabrikas“), su kuria sutartis pasirašyta praėjusią savaitę. Programoje – pasaulio alytiškių sambūris, šventinė eisena „Myliu Alytų“, mugė, Monika Linkytė su grupe, „Biplan", Nojus (ex-„Airija") ir grupė, „Beissoul & Einius", Beatrich ir kiti. Daugelis alytiškių miesto šventės neįsivaizduoja be šventinės eisenos! Ji šiemet žygiuos pagrindinėmis miesto gatvėmis – Naująja ir Jotvingių - į Rotušės aikštę. Visus norintys kviečiami prisijungti ir dalyvauti šventinėje eisenoje, kurios tema – „Myliu Alytų“.

  • Iki birželio 4 d. galima užpildyti ANKETĄ, siųsti el. paštu [email protected], o užsiregistravusiųjų eisenos dalyvių atsakingieji asmenys gaus detalią informaciją apie eisenos rikiuotę.
  • Šventinė mugė vyks tris dienas. Norinčius dalyvauti joje, kviečiame užpildyti prašymą ir siųsti el.paštu [email protected] iki gegužės 31 d.
  • Prie šventinės programos kviečiame prisijungti dalyvius (meno, sporto, šokio, muzikos ir kt. atlikėjus , bei kolektyvus). Prisistatymai el. paštu [email protected] bus laukiami iki gegužės 15 d.

Penktadienio vakaro programoje koncertuos grupė „Joke", Egidijus Sipavičius, M. Linkytė su grupe, grupė „Carnival Youth" iš Latvijos. Prie ežerėlių penktadienio vakare, net kelis kartus iš eilės bus rodomas „Deimantinis ugnies ir pirotechnikos šou“. Šeštadienio vakaro koncerte atvyksta šie atlikėjai - „Biplan", Nojus ir grupė, „Beissoul&Einius", Beatrich. Dienos metu šeimas kviesime į „Arklio Dominyko" pasakų festivalį, kurio metu kursime pasakas, klausysimės Gedimino Storpirščio koncerto ir kūrybiškai leisime laiką. Žinoma, laukia vakarinės diskotekos, miesto fejerverkas. Alytaus miesto savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt