0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2018 Gegužės 27d.
0

Alytuje susitiko bendraamžiai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos

titleTradiciniame renginyje susitiko Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Rusijos komandos, jų atstovus palaikė artimieji. Dovilės Balčiūnaitės nuotraukos

Alytuje surengtas XIX tarptautinis turnyras, skirtas vienam garsiausių alytiškių futbolininkų Irmantui Stumbriui (1972-2000) atminti.

 

Renginyje susitiko bendraamžiai, U-12 amžiaus grupės futbolininkai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos.

 

Nugalėtojų taurę iškovojo svečiai iš Latvijos, Liepojos „Liepaja city“. Lemiamose rungtynėse latviai 1:0 įveikė „Panevėžį“. Treti liko „Tauro“ iš Tauragės atstovai, kovoje dėl prizinės vietos aplenkę Latvijos komandą iš Ventspilio.

 

Penktą, šeštą ir septintą vietas užėmė Vilniaus „Žalgirietis“, Gardino (Baltarusija) „Neman“ ir Alytaus futbolo akademija „Dainava“. Likusias pozicijas pasidalino Kauno „Ąžuolas“, Karaliaučius (Rusija) ir Ryga (Latvija).

Turnyro vartininku išrinktas Aleks, gynėju – Aleksandr Nikitenko iš Liepojos, o puolėju – Arminas Astafejevas iš Panevėžio.

 

Rezultatyviausiu futbolininku tapo Vilius Kondrotas iš Tauragės. Geriausias Liepojos ekipos žaidėjas – Davis Wasserman, Panevėžio – Airidas Šaltys, Tauragės – Lukas Nutautas, o Alytaus – Einaras Biekša.

 

Turnyre buvo išaiškinti ir dviejų papildomų nominacijų laimėtojai. Techniškiausio žaidėjo konkursą laimėjo Skirmantas Paukštys iš Kauno, baudinių mušimo rungtį, kurios metu į vartus stojo turnyro teisėjas Tomas Tenenė – Panevėžio atstovas Benas Kavaliūnas.

 

I. Stumbrys – buvęs Lietuvos nacionalinės rinktinės, šalies čempionų Panevėžio ir Šiaulių klubų narys, per savo karjerą taip pat rungtyniavęs Rusijos klubuose Maskvos „Torpedo“ ir Sankt-Peterburgo „Zenit“. Irmantas gimė Tauragėje, augo, žaisti futbolą pradėjo Alytuje, po to persikėlė į olimpinę sporto mokyklą Panevėžyje.

 

Atminimo turnyrą, kuris yra vienas seniausių tradicinių sporto renginių Alytuje, rengia pirmasis I. Stumbrio treneris Petras Simanavičius.

 

Informacinis turnyro rėmėjas – Alytausgidas.lt naujienų portalas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt