0 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Alytaus rajonas112
2018 Kovo 28d.
0

Internete nelegaliai parduodamų prekių sąrašas plečiasi. Kam rūkalų?

title

Kovo pabaigoje Alytaus apskrities policijos pareigūnė socialinio tinklo grupėje, kurioje siūlomos įvairios prekės ir paslaugos, pastebėjo skelbimą dėl parduodamų „legalių“ cigarečių.

Skelbime teigiama, kad parduodamos legalios ne kontrabandinės cigaretės už patrauklią kainą. Alytaus apskr. VPK Veiklos ir Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnams sutarus dėl susitikimo, 23 m. vaikinas atėjo su siūlomų „Winston Blue“ ir „Silver“ cigarečių blokais. Prekeivis iš namų su šlepetėmis pirkėjams pasiūlė 11 blokų rūkalų, kurie buvo konfiskuoti.

Pasak vyro, poilsinės kelionės metu į Egiptą jis ir kiti asmenys įsigijo leistiną kiekį rūkalų. Tačiau grįžus pakeitė nuomonę ir nutarė šiek tiek užsidirbti, o apie įstatymuose numatytus reikalavimus ir gresiančias baudas nepagalvojo.

 Dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla neturint licencijos (leidimo) šiai veiklai, vyrui pradėta administracinio nusižengimo bylos teisena pagal LR ANK 127 str. 1 dalį. Bandymas prekiauti cigaretėmis užtraukia baudą nuo 300 iki 850 eurų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt