0 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Alytaus rajonasNelaimės
2018 Kovo 22d.
0

„Kauno grūdų“ įmonėje sprogimo pavyko išvengti (ATNAUJINTA. PAPILDYTA. NUOTRAUKOS. VIDEO)

title

Į Alytaus Pramonės rajoną skubėjo ugniagesiai gelbėtojai, medikai.

Informacija apie gaisrą „Kauno grūdų“ įmonėje Alytuje, veikiančioje Pramonės gatvėje, pasiekė prieš ketvirtadienio vidurdienį.

ATNAUJINTA

Kaip mūsų portalą informavo „Kauno grūdų“ bendrovės ryšių su visuomene specialistė Reda Radykė, preliminariais duomenimis, nukentėjusiųjų asmenų nėra, žala tikslinama, ją nustatys ir į gamyklą Alytuje išvykęs bendrovės vadovas. Situacija „Kauno grūdų“ bendrovės teritorijoje Pramonės g. 25, regis, neatrodė kritiška - ugniagesiai ir kitos pajėgos į gamyklą Alytuje buvo iškviesti siekiant išvengti didesnio gaisro. [caption id="attachment_84334" align="alignnone" width="3968"] Alytausgidas.lt nuotr.[/caption]

PAPILDYTA

„Kauno grūdų“ atstovai patikslino, kad pastebėjus Alytuje esančioje grūdų džiovykloje pradėjusius rūkti grūdus, darbuotojai operatyviai sureagavo ir iškvietė gaisrinę. Atvykę ugniagesiai rūkstančius grūdus užgesino. Žmonės nenukentėjo, padaryta žala - nedidelė. Incidento priežastys tikslinamos. Ugniagesiai dar 2 val. profilaktiškai stebės patalpas. Bendrovė dėkoja ugniagesiams ir padalinio darbuotojams už operatyvumą. Kaip Alytausgidas.lt sakė ugniagesių operacijų vadovas, leitenantas Darius Valavičius, grūdų įmonėje Alytuje didelės neleimė pavyko išvengti, tačiau grėsmė buvo maksimaliai didelė, ypatingai sprogimo.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt