-1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Alytaus rajonas112Nelaimės
2018 Kovo 12d.
0

Žieminės padangos nepadėjo - kelininkų prastai prižiūrimoje vietoje prie Alytaus vėl apvirto automobilis (VIDEO. ATNAUJINTA)

title

Pirmadienį į darželį ir mokyklą du vaikus vežusi moteris pateko į avariją.

Automobiliu „Opel Astra" nuo sodų bendrijų „Dzūkija" ir „Vyturėlis" į Alytų važiavusi vairuotoja nesuvaldė transporto priemonės. Automobilis nulėkė nuo kelio ir apvirto. Opelyje buvo šešiametis ir aštuonmetis. Abu vaikus pavyko išvaduoti iš sumaitoto  automobilio. Jie išvežti į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę. Medikai dar tyrė automobiliu važiavusius asmenis, tačiau, pirminiais duomenimis, sužalojimų pavyko išvengti. Į įvykio vietą atskubėjęs nukentėjusiosios sutuoktinis sako, jog kelias buvo toks labai slidus, kad nepadėjo net naujos žieminės padangos. Tai - jau ne pirmas eismo įvykis šioje vietoje. Nesenai nuo kelio nulėkė „Audi" markės automobilis. Žmonės, patekę į avarijas, susiduria su dar viena problema, išgirdę, kur įvykusi nelaimė, evakuatoriai abejoja, ar pavyks išvilkti automobilį. Dažnai minėtu keliu važiuojantys sako pastebėję, kad būtent šioje kelių šimtų metrų kelio atkarpoje būna itin slidu, o barstoma prastai. Sodų bendrijos gyventojai anksčiau kreipėsi į Alytaus rajono savivaldybės komunalinio ūkio skyrių prašydami pasirūpinti keliu.

ATNAUJINTA. OFICIALI POLICIJOS INFORMACIJA

Kovo 12 d. apie 7 val. 30 min. Alytaus rajone, Jurkionių kaime, moteris (g. 1983 m.), vairuodama automobilį „Opel Astra“, nepasirinko saugaus greičio ir nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio vairuotoja ir kartu važiavę du mažamečiai vaikai (g. 2009 m. ir g. 2012 m.).  


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt