2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraAktualijos
2018 Kovo 6d.
0

Ulonų gatvės apšvietimo lempos šoka „diskoteką“ (VIDEO. PAPILDYTA. SPECIALISTO KOMENTARAS)

title

Ne pirmą vakarą Alytaus mieste, važiuodami Ulonų gatve, vairuotojai patenka į „diskoteką“.

Alytausgidas.lt skaitytojai, mūsų portalo facebook sekėjai komentuoja šį vaizdelį ir trykšta originalumu - vieni teigia, kad taip mieste „taupoma elektra“, kiti vadina „diskoteka“ ir „Las Vegasu“ ar net „vaiduoklių miestu“, o Andrius D. mano, kad bereiktų pakeisti „starteruką“ ir gatvės apšvietimo lempos, čia žybsinčios nuo savaitgalio, vėl sugrįžtų į tradicinį rėžimą.

SKAITYTOJO VIDEO IŠ „DISKOTEKOS“ ULONŲ GATVĖJE:

[video width="1000" height="555" mp4="https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/03/video-6b0b65abdcb783ab4358ae1a20c27d3b-V.mp4"][/video]

PAPILDYTA (2018-03-06 9.20):

Anot Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio skyriaus specialistų, problema yra žinoma ir ją bandoma išspręsti nuo praėjusio sekmadienio. Čia dirba savivaldybės samdoma įmonė „Ordo“. Kaip teigė šiuo metu pats Ulonų g. esantis „Ordo“ direktorius Alvydas Aleksonis, gedimas bus pataisytas dar šiandien. „Problema – nutrūkęs kabelis. Jau šiandien viską planuojama sutvarkyti“, – teigė A. Aleksonis.  Tačiau pastaruoju metu tai ne vienintelė vieta mieste, kurioje susiduriama su apšvietimo problemomis. Naktimis kol kas tamsoje skęsta naujai sutvarkyta Jotvingių g. Miesto ūkio skyriaus specialisto Algio Ulčicko teigimu, gatvė vis dar nepriduota po rekonstrukcijos, o pridavimo terminas – iki gegužės mėn. Tad čia apšvietimo dar gali tekti palaukti.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt