6 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraAktualijos
2018 Kovo 5d.
0

Naujausias Alytaus tiltas - „National Geographic“ kolekcinio žurnalo puslapiuose

title

Su „National Geographic“ žurnalo kovo mėnesio numerio prenumerata skaitytojai sulauks kolekcinio leidinio „Nepažinta Lietuva“.

Specialiame žurnale pristatoma 100 įstabių Lietuvos gamtos kampelių, išskirtinių pramogų, kultūrinių renginių ir paminklų. Dėmesio sulaukė ir naujasis pėsčiųjų bei dviratininkų tiltas virš Nemuno upės Alytuje. Šio statinio nuotrauka puikuojasi „National Geographic Lietuva“ žurnalo priede. [caption id="attachment_83162" align="alignnone" width="696"] Spaudai su naujausio Alytaus tilto atvaizdu jau dedami ant Šv. Jokūbo kelio dalyvių pasų. Alytausgidas.lt nuotr.[/caption] „Tiltas, sulaukiantis vis daugiau keliautojų srautų, jau tapo ir turistiniu Alytaus simboliu“, - teigia Alytaus turizmo informacijos centro vadovė Lena Valentaitė-Gudzinevičienė, spaudus su tilto atvaizdu jau dedanti ant Šv. Jokūbo kelio dalyvių pasų.

Pėsčiųjų bei dviratininkų tiltas, Dzūkijos sostinėje atstatytas buvusio  geležinkelio Alytus - Varėna tilto per Nemuną vietoje, pateko ir į vietos turizmą populiarinantį filmuką:


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt