-1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Alytaus rajonas112Nelaimės
2018 Kovo 1d.
0

Alytaus rajone į avariją pateko autobusas, kuriuo į Vilnių vyko turistai iš Lenkijos (NUOTRAUKOS. VIDEO. ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

title

Žiedinėje sankryžoje Alytaus rajone autobusas nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkęs į medį pakibo, bet, laimei, neapvirto griovyje šalia buvusios autobusų stotelės.

Autobusu iš Lenkijos Respublikos į Vilnių vyko 46 asmenys. Įvykio vietoje Miroslavo seniūnijoje dirba policijos pareigūnų ir greitosios medicinos pagalbos medikai, kurie užtikrina autobusu važiavusių kaimyninės Lenkijos piliečių saugumą, suteikia pirmąją pagalbą. Šiuo metu turime žinių, kad sužeisti 5 asmenys: trys suaugę (iš jų viena moteris sužalota sunkiai) ir du 9 ir 13 metų vaikai.

Alytausgidas.lt skaitytojo Dariaus B. video iš įvykio vietos:

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=VGxJ-z7XWTk&feature=youtu.be[/embed]

ATNAUJINTA

Į Kaziuko mugę Vilniuje autobusu iš Liublino (Lenkija) vykę 46 asmenys pateko į avariją, kai nesuvaldžius transporto priemonės, autobusas nuvažiavo į griovį ir atsitrenkė į medį.
 
Paskutiniais duomenimis, eismo įvykio metu sužalota 16 asmenų, iš jų 5 nepilnamečiai, kurie sunkių sužalojimų nepatyrė. Vienas keleivis dėl stuburo slankstelių lūžimo guldomas į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę.
 
Policijos pareigūnai, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai ir medikai rūpinosi visais autobusu keliavusiais asmenimis, kol atvyko antrasis autobusas, juo žmonės buvo nugabenti į ligoninę Alytuje, kur visi buvo patikrinti profilaktiškai.
 
Po medikų apžiūros, sužalojimų nepatyrę asmenys toliau tęs kelionę iki Vilniaus.
Neatmetama, kad eismo įvykis įvyko dėl sudėtingų oro sąlygų, prasto matomumo ir slidžios kelio dangos. Autobuso vairuotojas buvo blaivus. Įvykį tiria Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

 

Fotografo Gedimino Ryženino nuotraukos specialiai portalui Alytausgidas.lt

[gallery type="rectangular" ids="https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/03/avarija-008.jpg|,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/03/avarija-006.jpg|,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/03/avarija-005.jpg|,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/03/avarija-002.jpg|,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/03/avarija-001.jpg|"]

PAPILDYTA

Tiek miesto, tiek rajono keliai iš anksto prognozuotos pūgos metu ir po jos buvo nevalyti. Alytuje ir apylinkėse buvo kilusi ne viena avarinė situacija, jų metu, kaip ir atveju Miroslavo seniūnijoje, transporto priemonės lėkė nuo kelio. [caption id="attachment_82990" align="alignnone" width="696"] Kęstučio Krivo nuotr.[/caption]

PATVIRTINTA POLICIJOS:

Kovo 1 d. apie 18 val. Alytaus r., kelio Alytus-Seirijai-Lazdijai 12 km, žiedinėje sankryžoje, autobusas „Scania-Irizar“, vairuojamas Lenkijos piliečio (g. 1956 m.), nuvažiavo nuo kelio į griovį ir kliudė krūmus. Per eismo įvykį sužalota 11 autobuso keleivių Lenkijos piliečių, gimusių 1976 m., 2005 m., 1959 m., 2009 m. (2), 2007 m.,  1987 m. (2), 1991 m., 1981 m. ir 1979 m. Visi jie,  suteikus medicinos pagalbą, gydomi ambulatoriškai. 5 keleiviai, gimusieji 1962 m., 1952 m.,  1980 m.,  1977 m. ir 2002 m., buvo paguldyti į ligoninę Alytuje.

PATVIRTINTA UGNIAGESIŲ GELBĖTOJŲ:

Alytaus r., Miroslavo sen., Miroslavo k.,  Iš Alytaus greitosios medicinos pagalbos stoties gautas pranešimas, kad nuo kelio nuslydo keleivinis autobusas, gali būti prispaustų žmonių. Atvykus autobusas buvo nuslydęs nuo kelio, atsirėmęs į medį. Prispaustų žmonių nebuvo. Buvo atjungti akumuliatoriai, nupjautas medis, kuris trukdė išlaipinti keleivius. Bendromis medikų ir ugniagesių gelbėtojų pajėgomis keleiviai buvo išlaipinti. Autobusu vyko 46 žmonės, įskaitant vairuotojus. 24 keleiviai buvo išvežti apžiūrai į gydymo įstaigą, iš jų 16 skundėsi įvairiais negalavimais, tarp jų - 3 vaikai. 19.35 val. į įvykio vietą atvyko kitas autobusas, kuriuo keleiviai iš Lenkijos turėjo tęsti kelionę iki Vilniaus. [embed]https://www.youtube.com/watch?v=W9MI1IIMVTo&feature=youtu.be[/embed]


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt