1 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraAlytausgidas.lt rekomenduoja
2018 Vasario 27d.
0

Kada ir kaip ruošti savo spintą madingam pavasariui?

title

Apie žiemą kasmet sakome, jog ji užklupo netikėtai. Šiemet ji netikėtai užsibuvo. Kaip rengtis, kai širdyje jau pavasaris, o už lango šalčiau, nei per Kalėdas? Į šiuos ir kitus mados klausimus atsako “FAME” drabužių ir aksesuarų tinklo įvaizdžio vadovė Kristina Ermina Žadeikaitė. -Kada reikia ruošti spintas naujajam sezonui? -Nujaučiu, kad pavasaris taip pat mus užklups netikėtai. Tad jei galvojate, kad pavasario garderobu pasirūpinsite, kai atšils orai, žinokite, kad tada jau bus per vėlu. Ar jau pasiruošėte į ką keisite savo didelę tamsią pūkinę striukę? Juk tarp jos ir odinės reikės tarpinio varianto. Siūlau pasiruošti pavasario amuniciją jau dabar. Dabar išsirinkę pavasarinį lengvą paltuką galėsite laiku, tik atšilus orams, jį išsitraukti ir nuginkluoti aplinkinius gaivumu. Juolab, kad būtent dabar FAME parduotuvėse galite pamatyti naujausią pavasario paltų bei striukių kolekciją. O, kaip žinia, šioje parduotuvėje išskirtiniai modeliai tirpsta, kaip sniegas vasarą. Tad slides tepkite vasarą, o pavasarinį paltą pirkite kai už lango dar sniegas. -Kalbant apie lauko drabužius – ką rintis šiemet?

  • "Trench" tipo paltas šį sezoną keliasi iš klasikos kategorijos į madingiausiųjų topą, suteikdamas deriniui prabangos, griežtumo, charakterio.  Jį nebūtina dėvėti tik prie klasikinių kelnių, drąsiai derinkite prie džinsų bei baltų sportinių batelių. O jei, visgi, norite pavasariui rinktis ne paltą, o striukę, siūlau šį sunkesnį ir mažiau elegantišką drabužį padaryti moteriškesniu netradicine spalva bei įdomesniu modeliu. FAME rasite jų įvairovę: trumpa ar ilga, 3/4 rankovėmis, šviesi ar tamsi, - svarbiausia kitokia, svarbiausia įdomi. 

-Ar drabužis gali padėti pasikviesti pavasarį į širdį? -Žinoma! Tai vienas iš lengviausių būdų! Drabužis kuria dienos nusiteikimą, aplinkinių požiūrį į mus, mūsų – į pasaulį. Norite į pasaulį pažvelgti kaip į smagų žaidimą? Rinkitės plėšytus džinsus, megztinį su žaismingomis detalėmis. Norite šiandien užkariauti pasaulį? Rinkitės griežto stiliaus kostiumėlį ar bent švarką. Kalbant apie pavasarį, - lengvą, žaismingą jo nuotaiką padės susikurti pastelinės spalvos. Juk jau taip pabodo juoda, ruda, chaki. Net trošku, kaip norisi kažko visiškai priešingo. O šiemetinė pagrindinė spalvų paletės tendencija – pastelė – puiki atsvara sunkioms spalvoms. Kita svarbi tendencija – gėlių raštai – taip pat gali tapti įrankiu prisikviesti pavasarinę nuotaiką. Juk gamta, sužydėjimas, nauja pradžia yra kiekvieno pavasario simboliai. O šiemet tai dar ir madinga! FAME rasite  lengvų gaivių pastelinių spalvų, bet vis dar speiguotam orui tinkamų megztukų. Tai ir yra receptas, kaip  kviesti pavasarį šiandieną – šiltas, bet švelnios pavasarinės spalvos drabužis. FAME parduotuvėse rasite ir ONLY prekinio ženklo drabužių gėlėtais raštais. Tokią tuniką šiandien dėvėkite su tamprėmis, o vasarą apnuoginkite kojas ir paverskite ją suknele. -Aksesuarai: kokią rankinę rinktis šiltąjam sezonui?

  • Pavasario rankinė tikrai turi būti kitokia, nei rudens/žiemos. Ji nebeturi būti labai praktiška, labai tvirta, labai solidi…Rankinė - tai ne būtinybės dalykas daiktams talpinti, ne pirkinių maišelis. Tai labai svarbus aprangos akcentas.  Rudenį/žiemą reikia turėti vieną gerą kokybišką odinę rankinę. O pavasario-vasaros sezonu geriau turėti kelias skirtingas, kurios kurtų skirtingą nuotaiką prie skirtingų derinių, nuotaikų, progų. Jei labai reikia būtent darbo dokumentams skirtos patogios  - siūlau bent pakeisti spalvą iš juodos į lengvesnę. Rinkitės tvirtą, statišką, lagaminėlio tipo rankinę. O  pavasario jausmo jai suteikite pelenų rožės ar švelniai pilka spalva. Bet kalbant apie madingiausias rankines - svarbiausia šio pavasario/vasaros tendencija yra MIKRO RANKINĖ. Taip, tai reiškia itin maža. Šiuolaikinei moteriai tai tikras iššūkis! Kaip į ją sutalpinti tiek reikalingų, “o gal prireiks” daiktų? Nepanikuokite. Užsienio mados tinklaraštininkės rodo pavyzdį – juk niekas nesakė, kad rankinė turi būti tik viena! Na, o jei jums netinka dviejų rankinių variantas, siūlau pasinaudoti proga ir padaryti rankinės reviziją – atsikratyti ne pačių būtiniausių daiktų. Taip išeina, kad mikro rankinė skatina savidiscipliną ir tvarką! Kur rasti madingiausią pavasario rankinę? Žinoma, kad FAME parduotuvėje. Alytaus FAME laukia tavęs adresu  Rotušės a. 16.  Beje, nepamiršk sekti naujienų FAME facebook paskyroje https://www.facebook.com/famewoman/ .

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt