1 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
Alytus112EismasNusikaltimai
2018 Vasario 24d.
0

Nepagavo pareigūnai - dar nereiškia, kad „neprigavo" vaizdo registratoriai (VIDEO)

title

Ne vienas vairuotojas savo automobilyje sumontavęs vaizdo registratorių. Ir tai tarsi nieko nestebina, tačiau nufilmuoti vaizdai kartais netgi šokiruoja.

Alytausgidas.lt naujienų portalas per savaitę gavo 3 vaizdus, kuriuose užfiksuotos situacijos Dzūkijos sostinės keliuose. Telefonu užfiksuotas automobilis „Toyota" Alytaus mieste važiavo be šviesų. Keli vairuotojai signalizavo, tačiau jį vairavusi moteris greičiausiai nesuprato, kodėl kiti vairuotojai mirksi šviesomis. Užfiksuota, kaip automobilis važiuoja  Likiškėlių gatve, įsuka į Statybininkų gatvę, o vėliau - į individualių namų kvartalą. Vaizdo registratorius užfiksavo iš Vilniaus gatvės į Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gatvę įsukantį „VW Golf" su priekaba. Posūkyje transporto priemonė išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. Manevro metu vairuotojo durys atsidarė. Grubus kelių eismo taisyklių pažeidimas užfiksuotas tą pačią dieną Pirmame Alytuje, Antano Juozapavičiaus gatvėje. Per tiltą važiuojantis „VW Transporter" kirto ištisinę liniją, kai vairuotojas nusprendė aplenkti lengvajį automobilį. Už tokį kelių eismo taisyklių pažeidimą numatytas teisių atėmimas.

Dėkojame atsiuntusiems vaizdo videomedžiagą. Jeigu turite panašių vaizdų – perduokite portalui, o mes pasidalinsime su visais, skaitytojais, žiūrovais. Savo nufilmuotą video per „WeTransfer“ ar kitu jums patogiausiu būdu galite siųsti mums adresu [email protected]

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt