-3 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
AlytusSportasFutbolasAktualijos
2018 Vasario 22d.
0

DFK „Dainava“ pasiekė pirmąją pergalę, o kitas rungtynes atšaukė dėl šalčių

title

Pirmąją pergalę pasirengimo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionatui cikle iškovojo DFK „Dainava“ komanda. Donato Vencevičiaus auklėtiniai 2:1 nugalėjo iš LFF A į I lygą savanoriškai pasitraukusį Utenos „Utenį“.

Po pralaimėjimų 1:3 ir 1:7 Suvalkų (Lenkija) „Wigry“ bei Jonavos „Jonavai“ su „Uteniu“ žaidę dainaviškiai vis dar nesuformavo pajėgiausios sudėties, tačiau geriausiai peržiūroje užsirekomendavusieji futbolininkai jau artėja prie sutarčių pasirašymo. Kiekvienose iš trijų DFK „Dainava“ rungtynių po įvartį pelnė ukrainietis Dmitrij Zaicev. Susitikime su „Uteniu“ jis pasižymėjo pirmasis, o pergalingą įvartį įmušė jaunasis alytiškis, SRC auklėtinis Armantas Žigas. Komandoje taip pat laukiama prisijungiant Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtinių, o ypatingos paspirties šiemet tikimasi iš alytiškio vartininko Sauliaus Geležūno. Pasak DFK „Dainava“ vadovo Gintauto Andruškevičiaus, vartininko pozicijoje šiuo metu išbandomas anksčiau Kipre rungtyniavęs Martynas Matijoška, taip pat buvo išmėgintas vartininkas iš Lenkijos. Su juo atsisveikinta po rungtynių su „Jonava“, o peržiūroje dar laukiama vartininkų iš Prancūzijos ir Portugalijos. [caption id="attachment_82643" align="alignnone" width="1375"] Po pralaimėjimų 1:3 ir 1:7 Suvalkų (Lenkija) „Wigry“ ir Jonavos „Jonavai“ su „Uteniu“ žaidusi DFK „Dainava“ pagaliau iškovojo pergalę[/caption] Gali būti, kad Alytaus ekipą artimiausiu metu papildys dar vienas Ukrainos futbolo atstovas, taip pat į Kauno „Stumbro“ sudėtį dėl užsieniečių limito nepatenkantis puolėjas iš Pietų Afrikos Jaisen Clifford. „Stars of Africa“ futbolo akademijos auklėtinis iki atvykimo į Lietuvą yra rungtyniavęs ir aukščiausioje Maltos futbolo lygoje. DFK „Dainava“ – Alytaus komanda, o joje be SRC ir FA „Dainava“ auklėtinių ketina rungtyniauti ir daugiau dzūkų. Tiesa, traumą patyrė Mindaugas Strauka, dar nepasveiko Lukas Baranauskas, tačiau jau mėgina įsijungti Linas Savastas, Renaldas Stankevičius. Iš Lietuvos klubų atvyko, Alytaus reprezentacinėje futbolo komandoje įsitvirtinti mėgina Tomas Bučma, Artūras Rocys ir Benas Spietinis.

DFK „Dainava“ artimiausias kontrolines rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“ buvo numačiusi savaitgalį, tačiau jas atšaukė dėl prognozuojamų šalčių.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt