1 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
Alytus112Nusikaltimai
2018 Vasario 20d.
0

Arūnui Žvaliauskui - padėka už sunkiai apgirtusio vairuotojo be teisių sulaikymą

title

Valstybės atkūrimo šimtmečio proga Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininko padėka už pilietiškumą sulaikant girtą vairuotoją apdovanotas Arūnas Žvaliauskas.

Arūnas Alytuje praėjusių metų pabaigoje padėjo sulaikyti girtą vairuotoją.

Pastebėjęs pavojingai manevruojantį ir pėsčiųjų perėjoje, per plauką, vos nepervažiavusį vaikų, alytiškis nieko nelaukęs bendruoju pagalbos telefonu susisiekė su Alytaus policija.

Sekdamas iš paskos A. Žvaliauskas pareigūnams nuolat pranešinėjo, kuria Alytaus gatve važiuoja. Jo sekamas automobilis blaškėsi po visą kelią, ne kartą išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. „Širdis į kulnus nukrito, kai pamačiau, kad automobilis lekia tiesiai į mokinukus“, - sakė vyras.

Po kelių minučių persekiojamas automobilis sustojo, tuo pat metu privažiavo patrulių ekipažas. Automobilį vairavusiam 38-erių metų vyrui nustatytas sunkus (2.97 prom.) girtumas. Prie automobilio, be techninės apžiūros, vairo girtas vyras sėdo neturėdamas teisės vairuoti, o sustojo tik todėl, kad baigėsi degalai.

Alytaus apskrities VPK viršininko padėka ir atminimo dovana apdovanotas A. Žvaliauskas savo poelgio nesureikšmina. Sako, kad tai - kiekvieno piliečio pareiga.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt