4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
AlytusNusikaltimai
2018 Vasario 21d.
0

Nustatytas chuliganiškai ant Baltosios rožės tilto BMW vairavęs asmuo (ATNAUJINTA. VIDEO. POLICIJOS KOMENTARAS)

title

Šiandien buvo nustatytas chuliganiškai ant Alytaus pėsčiųjų ir dviračių tilto BMW automobilį vairavęs asmuo, – tai 18 m. jaunuolis. Vaikinui paskirta 225 eurų bauda, vieneriems metams atimta teisė vairuoti. BMW vairuotojas turės atlyginti nuostolius.

Alytaus miesto savivaldybė išplatino vaizdo įrašą, kurime matosi per aukščiausią Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą skriejantis BMW, nors transporto priemonių eismas čia draudžiamas. Pareigūnams prireikė paros, kad pažeidėjas būtų nustatytas. „Antradienį viešoje erdvėje pasklido vaizdo įrašas, kuriame matosi grubus kelių eismo taisyklių pažeidimas, todėl mūsų pareigūnai trečiadienį vyko į Alytaus miesto savivaldybę bei peržiūrėję įrašą nustatė valstybinius automobilio BMW numerius, o pagal juos ir jį vairavusį asmenį. Paaiškėjo, jog tai aštuoniolikmetis vaikinas. Jam paskirta 225 eurų bauda ir metams atimta teisė vairuoti automobilį. Dėl kokių priežasčių vaikinas nusprendė dideliu greičiu važiuoti pėsčiųjų ir dviratininkų tiltu paaiškinti negalėjo. Dėl savo poelgio gailisi",- sakė Alytaus apskrities VPK atstovė Kristina Janulevičienė. Nesenai vairuotojo pažymėjimą gavęs vaikinas į policijos akiratį anksčiau papuolęs nebuvo. Pirmas kartas atsieis nepigiai. Azartiškas pasivažinėjimas nepraėjo be pasekmių - sugadinta tilto danga ir net jos apatinis hidroizoliacinis sluoksnis. Tikslią žalą šiuo metu įvertinti sunku, nes apatinės dangos pažeidimas turės įtakos visam tiltui. BMW vairuotojas turės atlyginti nuostolius. Jis dėl savo nusižengimo gailisi. Nors bandymų važiuoti per šį tiltą automobiliu anksčiau nenustatyta, tačiau „Dainų slėnio" aikštelė lieka viena mėgstamiausių jaunimo susibūrimo vietų. Jaunuoliai neretai mėgsta pademonstruoti savo automobilių galią. Vien tik šį mėnesį už chuliganišką vairavimą teisių neteko keturi vairuotojai. 2018-02-20 Alytausgidas.lt rašė:

Neatsakingai automobiliu BMW praėjusią savaitę, pirmadienį, apie 13 val. pasivažinėjusių kelionės maršrute atsirado ir... Alytaus pėsčiųjų ir dviračių tiltas.

Kaip skelbia Alytaus miesto savivaldybė, tokio vandališko elgesio pasekmės – sugadinta tilto danga ir net jos apatinis hidroizoliacinis sluoksnis. Pažeidėjai pagal saugumo kamerų įrašus nustatyti ir perduoti policijai, jiems teks apmokėti sugadintos dangos remontą. Laimei, dėl neatsakingo elgesio pėstieji nenukentėjo.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt