Šeštadienis, Balandžio 20d.
AlytusSportasRankinis
2018 Vasario 17d.
0

Dėl Lietuvos rankinio taurės kovos ir Alytaus vyrų bei moterų komandos (ATNAUJINTA)

title

Vasario 17-18 dienomis Alytuje - vienas svarbiausių šalies klubinio rankinio sezono renginių – Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės finalo ketvertų turnyras.

Vyrų pusfinaliuose – Alytus ir Kaunas bei Klaipėda ir Vilnius Finalo ketverto šeimininkai Alytaus rankinio klubo „Varsa“ reprezentacinės komandos „Varsa-Stronglasas“ pusfinalyje susitiks su dabartiniu Lietuvos rankinio lygos (LRL) lyderiu, šiame sezone dar nepralaimėjusiu Kauno „Granitu“. Alytiškiai šiuo metu – ketvirti, tačiau žino kaip nugalėti kauniečius, žino, tai parodė praėjusių metų LRL pusfinalyje. Varsiečių klubo vadovo ir vyriausiojo trenerio Egidijaus Petkevičiaus teigimu, LRF taurė – vienintelis trofejus kurio alytiškisi dar neturi, todėl jo auklėtinių dėmesys finalo ketvertui, o dar ir vykstančiam Alytuje – neeilinis. Kaip tai pavyks įgyvendinti aikštėje – kitas klausimas, nes yra ir traumuotų ar pilnu pajėgumu negalinčių žaisti sportininkų, tačiau bus dedamos visos pastangos. Pasak E. Petkevičiaus, LRF taurė - pirmasis turnyras be ilgamečio trenerio, vadovo Jono Jonuškos, todėl be įprastos jo paramos, deja, bus sunkesnis, tačiau alytiškių pasirodymas savų žiūrovų akivaizdoje prieš grėsmingus varžovus dėl to bus tik kovingesnis. Kitame vyrų pusfinalyje Klaipėdos „Dragūnas“ susigrums su Vilniaus „Šviesa“. Šiuo metu lygoje vilniečiai užima trečiąją, o „Dragūnas“ antrąją poziciją, todėl tikrai galime tikėtis kvapą gniaužiančios dviejų vienas kito vertų varžovų akistatos. Moterų pusfinaliuose – Alytus ir Kaunas bei Garliava ir Vilnius Pusfinalyje matysime Kauno „Acme–Žalgirio“ rankininkes priims ne aukščiausioje, o pirmoje Lietuvos  moterų lygoje žaidžiantis Alytaus SRC „Margiris“. Rasos Lugauskienės treniruojamos alytiškės prieš taurės pusfinalį namuose pasistiprino į Lietuvos jaunių rinktinės narėmis. Spėjama, kad jeigu jungtinei Alytaus ir jaunimo rinktinės komandai pavyks suklijuoti savąjį žaidimą, tai galėtų tapti šio savaitgalio staigmena. Kitame pusfinalyje Garliavos SM „Cascada“ susitiks su Vilniaus „Egle-Šviesa-Tauru“. Šiuo metu vilnietės lygoje – trečios, o garliaviškės – pirmos. Šiomis rungtynėmis Alytuje ir prasidės LRF finalo ketvertas. LRF su vienu pagrindinių partnerių, Alytaus miesto savivaldybe, bei rėmėjais renginį žiūrovams šiais metais dovanoja: nemokami bus visi pusfinaliai, bilietų nereiks pirkti į abu finalus.

ATNAUJINTA

LRF taurės pusfinalyje tarp Garliavos SM „Cascada“ ir Vilniaus „Eglės-Šviesos-Tauro“ garliavietes nugalėjo 37:32 (16:13). Pusfinalyje Alytaus SRC „Margirio" merginos, pasistiprinusios Lietuvos jaunimo rinktinės narėmis 17:42 (7:20), deja, neprilygo Kauno „Acme–Žalgiriui“. Klaipėdos „Dragūnas“ pusfinalyje 27:26 (13:12) paskutinėmis sekundėmis įveikė Vilniaus „Šviesą“. Kitą kelialapį į finalą iškovojo Kauno „Granitas“, 28:26 (13:11) palaužęs šeimininkus, Alytaus RK „Varsa-Stronglasas“ rankininkus. [caption id="attachment_82464" align="alignnone" width="960"] LRF moterų taurę Alytuje iškovojo Kauno „Acme–Žalgiris“[/caption] LRF moterų taurę iškovojo Kauno „Acme–Žalgirio“ rankininkės, finale 29:28 išplėšusios pergalę iš Garliavos SM „Cascada“ komandos. LRF vyrų taurės finalą laimėjo alytiškių skriaudikas pusfinalyje Kauno „Granitas“, titulo netekusį Klaipėdos „Dragūną“ nugalėjęs rezultatu 36:33. [caption id="attachment_82466" align="alignnone" width="960"] LRF vyrų taurės finalos Alytuje laimėjotojas - Kauno „Granitas“[/caption]