4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Alytus112NusikaltimaiAktualijos
2018 Vasario 11d.
0

Policijos areštinėje vos tilpo smurtautojai ir vairavusieji girti

title

Savaitgalis dar nesibaigė, o jo kriminalinėje kronikoje – itin gausu įvykių, susijusių su smurtu šeimoje ir neblaiviais vairuotojais, kuriuos teko sutalpinti į policijos areštinę.

Smurtavo vyrai, motina ir sūnus

Šeštadienį, prieš vidurnaktį, Alytuje vietos gyventojas R. T. (g. 1980 m.), kuriam nustatytas 1,97 promilės girtumas, smurtaudamas artimoje aplinkoje, sukėlė fizinį skausmą sugyventinei, alytiškei L. M. (g. 1982 m.), kuriai nustatytas 2,05 promilės girtumas. Įvykio metu L. M. ant rankų laikė savo mažametį vaiką M. T. Visą šį įvykį girdėjo kitame kambaryje buvęs kitas mažametis sūnus L. M. Abu mažamečiai vaikai po incidento buvo perduoti tetai, Lazdijų rajone gyvenančiai tetai A. M. (g. 1971  m.). R. T. pagal LR BPK 140 str. buvo sulaikytas ir patalpintas į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) areštinę. Šeštadienį, apie 20 val., Alytuje, namuose, alytiškis V. K. (g. 1980 m.), smurtaudamas artimoje aplinkoje, sukėlė fizinį skausmą sugyventinei K. Z. (g. 1977 m.), dėl ko buvo sulaikytas ir patalpintas į Alytaus apskrities VPK areštinę. Šeštadienį,  apie 18 val., Varėnos rajone, vietos gyventoja J. Z. (g. 1970 m.),  kuriai nustatytas 2,60 promilių girtumas), smurtaudama artimoje aplinkoje, sukėlė fizinį skausmą  sūnui T. Z. (g. 1990 m.), kuriam nustatytas 2,27 promilių girtumas.  J. Z. Sulaikyta ir patalpinta į Alytaus apskrities VPK areštinę.  Penktadienio popietę Varėnos rajone prieš S. V. (g. 1956 m.), kuriai nustatytas 2,08 promilės neblaivumas, smurtavo sūnus T. V. (g. 1988 m.), kuriam nustatytas 1,83 promilės neblaivumas), sudavęs nukentėjusiajai 2 smūgius ranka į dešinįjį petį bei rankomis sugriebęs už kaklo ir smaugdamas, tokiu būdu nukentėjusiajai sukeldamas fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę

Vairavo neblaivūs, mėgino duoti 600 Eur kyšį

Šeštadienio vakarą Alytaus rajone  sustabdytas automobilis „Mitsubishi L 200“, kurį vairavo neblaivus (nustatytas 1,42 promilės girtumas) Kauno rajono gyventojas R. G. (g. 1975 m.), jis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, Alytaus apskrities VPK kelių policijos skyriaus kelių patrulių būrio vyr. patruliui D. L. mėgino duoti 600 Eur kyšį, buvo sulaikytas ir patalpintas į Alytaus apskrities VPK areštinę. Šeštadienį,  prieš 21 val., Alytaus rajone sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurį vairavo neblaivus rajono gyventojas P. P. (g. 1961 m.), jam nustatytas 1.55 promilės girtumas. Vairuotojas pristatytas į gydymo įstaigą girtumui nustatyti ir kraujo mėginiui paimti.  P. P. Po to buvo sulaikytas ir patalpintas į Alytaus apskrities VPK areštinę.  Šeštadienio popietę Alytaus rajone buvo sustabdytas automobilis „Renault Laguna“, kurį vairavo neblaivus alytiškis A. B. (g. 1968 m.). Jam nustatytas 2.25 promilės girtumas,  vairuotojas pristatytas į gydymo įstaigą girtumui nustatyti ir kraujo mėginiui paimti, o po to  sulaikytas ir patalpintas į Alytaus apskrities VPK areštinę. Šeštadienį, po vidurnakčio, Alytuje buvo sustabdytas automobilis, kurį vairavo T. L. (g. 1982 m.), vairuotojai nustatytas 1.57 prom. girtumas, todėl ji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt