26 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 30d.
0

Pasikviesk pavasarį ir sužydėk su „Fame“

title

Kaip pasikviesti pavasarį?

Štai ir atėjo žiema. Kažkur ji buvo užtrukusi, nes mums jau norisi pavasario! Kaip jį greičiau prisišaukti? Kaip nepasiduoti netikėtai užklupusios žiemos slogumui ir tingumui?

Drabužių bei aksesuarų tinklas „Fame“ sako - tai labai paprasta! Tiesiog įneškite į savo spintą švelnių, lengvų pavasarinių spalvų. Pamatysite, kaip tai pakeis jūsų nuotaiką, atsiras šypsena veide bei naujas įkvėpimas veiklai! Įvaizdis yra labai svarbi mūsų kiekvienos dienos dalis. Tai, kaip atrodome, kuria mūsų bei aplinkinių nusiteikimą, užduoda toną mūsų laikysenai bei nuotaikai. Tad tai vienas iš įrankių, kuriais galime manipuliuoti: susikurkite lengvą bei gaivų stilių - susikursite lengvą nuotaiką! Kaip ir teigia „Fame“ šūkis, - „tavo stilius, tavo istorija”. Užsukite į „Fame“ susikurti savo pavasario. Nors ir Alytaus parduotuvėje dar nesibaigė išpardavimas, čia jau galite rasti ir Naujos pavasarinės kolekcijos drabužių. Ką rekomenduoja „Fame“, kad prisišaukti pavasarį greičiau? Pavasario tendencijos – pastelė ir gėlės Visos 2018-ųjų pradžios tendencijos veda į pastelines spalvas. Ir tai labai natūralu. Juk po žiemos sunkumo, tamsumo norisi kažko lengvo bei gaivaus. Tokį jausmą jums gali suteikti švelni rožinė, žydra, lengvai pilkšva, balta spalvos. „Fame“ supranta, kad realybė už lango visai ne tokia, kaip mes norėtume. Tad siūlo derinti pastelines spalvas su vis dar žieminiais drabužiais - taip apgausite ir pačią žiemą! Puikus pavyzdys - pastelinės rožinės spalvos šiltas ir jaukus megztukas. Priderintas prie šviesesnio atspalvio džinsų jis atrodys pavasariškai, bet vis dar bus aktualus žiemai. Kita artėjančio pavasario tendencija - gėlės. Ir ne tik dėl to, kad jos vis dar madoje nuo 2017-ųjų vasaros. Gėlės yra ir pavasario simbolis. Kiekvienąkart pasibaigus žiemai, mes tarsi išsiskleidžiame iš naujo. Tačiau su gėlėmis labai lengva persistengti. Tad šiuo sezonu rinkitės pastelinių bei ramių spalvų gėlėtus raštus. Sužydėk kartu su „Fame“! Alytaus parduotuvėje jau skleidžiasi gėlėti raštai ant naujosios kolekcijos suknelių. Suknelė - bene moteriškiausias rūbas. Tad jis tikrai padės sužydėti ir įkvėps! Kol kas suknelę dėvėkite su šiltu žieminiu megztiniu - taip atsversite megztinio sunkumą. O atėjus tinkamam laikui - parodykite visą suknelės grožį bei gėlių žiedus! Daugiau naujienų – netrukus Dar nespėjai „nušluoti“ „Fame“ išpardavimo? Dar turi paskutinį šansą, tačiau paskubėk! Nes jau netrukus parduotuvėje išvysite dar daugiau naujosios pavasario kolekcijos. FAME nekantrauja, o tu ar lauki?

Alytaus „Fame“ parduotuvę bei jos draugiškąsias stilistes-konsultantes rasite pačiame miesto centre, adresu Rotušės a. 16.

 

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė