27 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 29d.
0

Daugų ugniagesių vadas: „Iš gaisro sprukęs asmuo galėjo pasinaudoti greitosios ar net gaisrine mašina“

title

Filmo scenarijus vertas įvykis prie Daugų. Kol ugniagesiai gesino gaisrą - pavogtas Daugų jų vado asmeninis automobilis. Įtariamo padegėjo gaudynės vyko trijų rajonų keliais.

Šeštadienį ugniagesiai gavo pranešimą, kad dega Salų kaime Žvejų gatvėje esantis sandėliukas. Gesinant gaisrą ugniagesiai susidūrė su įrangos gedimu, todėl į gaisravietę buvo iškviestas tądien laisvą dieną turėjęs Daugų ugniagesių vadas Vytautas Sakalauskas. Užgesinus liepsnas paaiškėjo, kad dingo jo asmeninis visureigis „Jeep Cherokee". Buvo įtarta, kad mašiną nuvarė 27 metų sodybos savininkės anūkas, įtariamas ir ūkinio pastato padegimu. „Gal mažasis automobilio langelis buvo atrakintas, sunku pasakyti. Šiame automobilyje nėra raktelio, atskirai žvakių pašildymo mechanizmas, nepašildžius jo negalima užvesti, nebent ilgai sukant galbūt pavyktų užvesti. Aš buvau atsitraukęs per kokius 25 metrus, vykdžiau gelbėjimo darbus ir vyram talkinau. Mes pusiau juokaujam, kad galėjo pasinaudoti ir greitosios, ir operatyvine arba net ir gaisrine mašina. Mano automobilis stovėjo blogiausioje padėtyje, arčiausiai sienos. Tas, kas tam ryžosi - galėjo išvažiuoti su bet kuria mašina",-  sakė Daugų ugniagesių vadas V. Sakalauskas. Pavogto automobilio ėmė ieškoti policija. Netrukus pareigūnai Valkininkuose pastebėjo pavojingai po kelią manevruojantį „Jeep". Vairuotojas net neketino stoti. Gaudynės vyko judriame kelyje. Pasak policijos, buvo iškilusi grėsmė eismo dalyviams. Bėglį pavyko sulaikyti tik Trakų rajone, kai „Jeep Grand Cherokee" nulėkė nuo kelio ir apvirto. Paaiškėjo, kad už vairo sėdėjo padegimu įtariamas 1991 metais gimęs vyriškis. Jis buvo dėvėjo ugniagesio uniformą. Įtariamasis sulaikytas 48 valandoms. Po įvykio jam nustatytas 0,75 promilės girtumas. Dėl sudaužyto visureigio ugniagesių vadas patyrė 3 tūkst. 500 eurų žalą.

„Jeep Grand Cherokee" 2018-01-27, prieš  17 val., po eismo įvykio Vilniaus rajono Pagirių seniūnijos Šventininkų kaime rastas apvirtęs ant stogo. Automobilis buvo atverstas, atjungtas akumuliatorius, rūkstantis varikio skyriaus užpiltas vandeniu.

 

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose