11 c Alytus
Šeštadienis, Spalio 19d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 27d.
0

Iš gaisro prie Daugų nuvogtas ugniagesių vado „džipas“ nuo kelio lėkė ir apvirto Pavilnyje (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

title

Vesternas Daugų seniūnijoje. Dažniau kine nei gyvenime matomas scenarijus laukė ne tik ugniagesių, tačiau ir kelių policijos. Panašu, kad darbo bus ir kriminalistams.

Prie Daugų esančiame Salų kaimo Žvejų gatvėje užsidegė pastatas. Buvo įtariama, kad jis - padegtas. Pirminiais duomenimis, gaisras aukų nepasiglemžė. „Farų“ TV laida išsiaiškino, kad pastatą padegė jo savininko sūnus. Tuo istorija Dauguose nesibaigė. Įtariamasis padegėjas nuvairavo šalia gaisravietės buvusį, vietos ugniagesių viršininkui priklausantį visureigį „Jeep grand cherokee", kuris buvo neišjungtu varikliu. Kad automobilio paliktoje vietoje nėra, Daugų ugniagesių vadas pastebėjo ne iš karto. Ir tai nebuvo pabaiga. Policijos persekiojamas daugiškis vogtais ratais spėjo nuskrieti beveik iki Vilniaus. Keistai važiuojantį, pavojingai manevruojantį „džipą“ pareigūnai pastebėjo prie Valkininkų ir vijosi iki Trakų rajono. Čia laukė finišas. Įtariamasis sukėlė avarinę situaciją ir nulėkė nuo kelio bei apsivertė. Kokius sužeidimus patyrė vogto automobilio vairuotojas ir, kaip spėjama - pastato Dauguose padegėjas - kol kas nežinoma. [caption id="attachment_81448" align="alignnone" width="4096"] Prie Daugų esančio Salų kaimo Žvejų gatvėje užsidegė ūkinis pastatas. Buvo įtariama, kad jis padegtas. Išsiaiškinta, kad pastatą padegė jo savininko sūnus. Tuo istorija nesibaigė, o įtariamojo nuotykiai iš Žvejų g. nusidriekė beveik iki Vilniaus. Danieliaus Jakubavičiaus nuotr.[/caption]

ATNAUJINTA

Policijos duomenimis, įtariamasis – 1991 metų gimimo, jis sulaikytas ir uždarytas į Alytaus vyriausiojo policijos komisariato areštinę. Liudininkų teigimu, sulaikytasi nuvaryto visureigio vairuotojas vilkėjo ugniagesių aprangą. Spėjama, kad bėglys ja persirengė siekdamas, jog būtų palaikytas statutiniu kolega ir nebūtų stabdomas kelių policijos pareigūnų. Kol kas nepatvirtinta, tačiau aplinkybės rodo, kad bėglys galėjo būti neblaivus. Į alkoholio matuoklį jis „nepūtė“, tačiau kraujo tyrimams buvo priverstas duoti.

PAPILDYTA

Patikslinta, kad sausio 27 dieną 19 val. 20 min. į pareigūnus kreipėsi Alytaus rajono gyventojas V. S. (g. 1954 m.) dėl to, kad tą pačią dieną, apie 16 val. 5 min., Alytaus rajone nepažįstamas vaikinas pavogė automobilį „Jeep cherokee“, dėl ko buvo padaryta 3 tūkst. 500 eurų turtinė žala. Automobilis buvo rastas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt