1 c Alytus
Ketvirtadienis, Sausio 1d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 26d.
0

Ant Santaikos gatvės asfalto – tonos vištų mėšlo iš paukštyno (VIDEO. NUOTRAUKOS. ATNAUJINTA)

title

Penktadienį rytą Alytaus mieste ant kelio išvirto vištų mėšlas.

Preliminariais duomenimis, iš Domantonių paukštyno į laukus išmatas vežęs vilkikas su priekaba kilo į Santaikos gatvės kalnelį. Maždaug ties degaline prasivėrė savivarčio galinis bortelis ir ant važiuojamosios dalies pradėjo byrėti „aromatingasis“ krovinys. [caption id="attachment_81350" align="alignnone" width="1920"] Santaikos gatvėn išvirto tonos paukščių išmatų. Alytausgidas.lt nuotr.[/caption] Kai vilkikas sustojo, iš jo išvirto dar kelios tonos paukščių išmatų. Pasklido nemalonus kvapas. Netrukus į Santaikos gatvęs atvažiavo pagalba. Pradžioje vyrai uždarė galinį bortelį, o vėliau ėmėsį atliekų šalinimo nuo važiuojamosios dalies darbų. Vištų išmatos dėl savo aštraus kvapo - vienas bjauriausių gyvulinės kilmės mėšlų.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento (ARAAD) direktoriaus pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Santaikos gatvėje apsilankę pareigūnai mėšlo jau nerado, tačiau vietoje tvyrojo nemalonus kvapas. ARAAD atlieka tyrimą, iš kur ir į kur tiksliai buvo vežamos vištų išmatos, o kai bus surinkta visa informacija ir pateiktos išvados, apie tai informuos papildomai.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Paramos koncertas
  • Užgavėnės Tarzanijoje 2019
  • Lietuvos aerobinės gimnastikos Nacionalinės lygos čempionatas ir 2019 m. Atviras Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas ASRC taurei laimėti