19 c Alytus
Trečiadienis, Rugpjūčio 12d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 22d.
0

„Ten yra čia“ parodoje Alytuje - vienas paslaptingiausių fotografijos metodų

title

Dzūkijos sostinėje Alytaus fotoklubo kvietimu svečiuosis analoginės fotografijos paroda „Ten yra čia“ ir pristatys vieną įdomiausių bei paslaptingiausių analoginės fotografijos metodų - filmswap, akląją dvigubą ekspoziciją, kai ta pati juostelė dviejų fotografų naudojama du kartus.

Išfotografuota juostelė atiduodama kitam, kuris fotografuoja ją dar kartą, nežinodamas kas joje jau užfiksuota. Tik tada juostelė yra išryškinama. Rezultatas - visiškai atsitiktinis dvigubas vaizdas, kuriame persidengia ir viena kitą papildo dviejų fotografų vizijos, iš pirmo žvilgsnio nederantys objektai, peizažai, žmonės. Taip šiose fotografijose susipynė Maltos, Vilniaus, Paryžiaus, Kernavės, Rygos vaizdai. O kartu – fotografų nuotaikos, mintys ir jausmai. Sudėjus skirtingus žvilgsnius į tai, kas supa, gimsta naujas pasaulis – išgalvotas, paslaptingas bei viliojantis.

Aklosios dvigubos ekspozicijos parodos „Ten yra čia“ atidarymas - sausio 28 d. 12 val. - dzūkų krašto menų inkubatoriuje „Menų pirtis“.

„Ten yra čia“ parodą pristato fotografijos entuziastų klubas „Fotokablys“. Jis veikia Vilniuje ir nuo 2012-ųjų vienija per 30 įvairios patirties, profesijų ir pasaulėžiūrų žmonių. Klubo nariai kartu mokosi naujų fotografijos technikų, dalinasi patirtimi, rengia kūrybines dirbtuves, plenerus, susitikimus su žinomais fotografais, dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose. „Fotokablys“ yra surengęs daugiau kaip 10 parodų įvairia tematika, kurios eksponuotos uždarose ir atvirose erdvėse ne tik Vilniuje, bet ir kituose šalies miestuose, bendradarbiauja su kitų miestų fotoklubais.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose