26 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 15d.
0

Pavykusio Nikolas Stylianou debiuto Alytuje išvakarėse - nevykęs mėginimas užsisakyti picą (VIDEO. ATNAUJINTA)

title

Į konfliktą su Alytaus picerijos „Palermo" picų išvežiotoju įsivėlė grupelė vaikinų, o su jais – ir buvęs Kipro nacionalinės krepšinio rinktinės narys.

Kartu su dviem alytiškiais buvo neseniai prie Alytaus „Dzūkijos“ krepšinio komandos prisijungęs žaidėjas iš Kipro, taip pat Graikijos pilietybę turintis Nikolas Stylianou. [caption id="attachment_80696" align="alignnone" width="1080"] Alytaus „Dzūkijos“ krepšinio komandos naujokas, žaidėjas iš Kipro, taip pat Graikijos pilietybę turintis N. Stylianou (nuotraukoje - pirmas iš kairės)[/caption] Praėjusio savaitgalio vakarą krepšininkas užsisakė picą į Birutės gatvėje esantį sporto viešbutį, kur jis dabar gyvena. Atsiimti užsakymo, pristatyto į  miesto stadiono teritoriją, išėjo krepšininkas ir du lietuvaičiai. „Palermo" picerijos vadovas Valius Smaidžiūnas sužinojęs, jog buvo grasinta išvežiotojui, sunerimo. Be to - netrukus sportiniu BMW prie picerijos atvykę asmenys ėmė ieškoti picų išvežiotojo. [caption id="attachment_80698" align="alignnone" width="1250"] V. Smaidžiūnas[/caption] Paaiškėjo, kad į piceriją atvyko Alytaus „Dzūkijos“ komandos vyr. treneris Nikola Vasilev iš Makedonijos ir ekipos gydytojas. Vyrai panoro atsiprašyti už konfliktinę situaciją. V. Smaidžiūnas didesnių pretenzijų nei krepšininkui, nei vaikinams nepareiškė, todėl rašyti pareiškimą policijai dėl grasinimų savo picerijos išvežiotojui atsisakė. Tiesa, situaciją nufilmavo laidos „Farai“ kūrybinė grupė, todėl konfliktas nebeliko tik tarp „Dzūkijos“ atstovų ir „Palermo“. [caption id="attachment_80699" align="alignnone" width="1812"] Atsiprašyti į piceriją atvyko Alytaus „Dzūkijos“ komandos vyr. treneris N. Vasilev iš Makedonijos ir ekipos gydytojas[/caption] Debiutas „Dzūkijos" sudėtyje N. Stylianou pasisekė ženkliai geriau nei bandymas išvakarėse, kai mėgino užsisakyti ir atsiimti pristatytą maistą. Alytaus arenoje vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse naujasis „dzūkas“ ir buvęs Kipro rinktinės narys į priešininkų krepšį per 17 min. įmetė dvitaškį iš dviejų, pataikė visus tris tritaškius ir pelnė 11 taškų. Deja, jie „Dzūkijai“ nepadėjo – komanda priešpaskutinėje vietoje buvusiam Kėdainių „Nevėžiui“ pralaimėjo 80:84 ir nusileido į 8-ąją turnyro lentelės poziciją.

ATNAUJINTA

Kaip mūsų portalui pranešė „Dzūkijos“ komandos atstovas Antanas Sakavickas, jų naujokas N. Stylianou dėl pristatymo maisto kilusioje kuriozinėje situacijoje - niekuo dėtas, esą konfliktą sukėlė stadiono, viešbutyje prie kurio gyvena sportininkas, aplinkos žmonės.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė