19 c Alytus
Trečiadienis, Rugpjūčio 12d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 14d.
0

Įspūdingą koncertų maratoną Alytaus arenoje pradės „Rondo”

title

Alytiškiai neretai pasigenda pramogų. Tai liudija apklausos, atsiliepimai, įvairūs komentarai.

Remontui uždarius kultūros ir komunikacijos centro didžiąją salę, atrodė, kad koncertų Dzūkijos sostinėje pritruks, tačiau taip nenutiko.

4 koncertai per 4 mėnesius – tokį renginių maratoną pasiūlė Alytaus arena.

Pirmieji arenoje šiemet pasirodys legendiniai  „Rondo“ vyrukai, o su jais – visas būrys grupei talkinančių atlikėjų. „Po sėkmingų pasirodymų pagrindinėse Lietuvos arenose didžiuosius 2018-ųjų koncertus pradedame išskirtiniu vasario 14-osios  pasimatymu Alytaus arenoje, čia su savo muzikos mylėtojais dalinsimės šventiniais sveikinimais ir jubiliejine programa“, - gerbėjus informuoja grupės lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara. Ankstesniais laikais per vieną sezoną Alytuje, tiesa, mažesnėse salėse, „Rondo“ yra koncertavę ir daugiau nei po 10 kartų. Šįkart visus legendinio kolektyvo mylėtojus suburs vienintelis pasirodymas arenoje, į kurį vos per pirmąją parą jau spėta įsigyti per 100 bilietų. Vasario 14-oji Alytaus arenoje – „Rondo“ jubiliejinis koncertas, kovo 8-ąją klausytojų lauks Vytautas Šiškauskas su programa „Gražiausi metai - geriausios dainos“, balandžio 6-ąją užsuks „Lietuvos balso“ nugalėtoja(-s) ir Vilniaus bigbendas, o gegužės 6-ąją,  Motinos dienos proga, numato atvykti visas sveikintojų orkestras su Inga Valinskiene, grupėmis „Vairas“, „El fuego“ ir Viktoru Malinausku.

Tai bus ilgiausias koncertų maratonas per bendrą Alytaus arenos, sporto rūmų bei rekreacijos ir sporto centro gyvavimo 40-mečio laikotarpį.

Koncertas kas mėnesį ir netgi 4 neeiliniai renginiai iš eilės - kol kas didžiausia arenos pasiūla muzikos gerbėjams Alytuje ir visoje Pietų Lietuvoje. Iki šiol koncertai į areną Dzūkijos sostinėje klausytojus sukviesdavo keletą kartų per metus. Daug koncertų nuo kovo planuoja pasiūlyti ir Alytaus miesto teatro didžioji scena, turbūt neatsiliks barai, klubai, restoranai ar kitos renginių aikštelės, o atnaujintą kultūros ir komunikacijos centro didžiąją salę žiūrovai pamatys ne anksčiau 2018-ųjų vasaros.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose