1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 10d.
0

Du alytiškiai ir vilnietis įtariami nužudę ir sudeginę dingusį sargą

title

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas Saulius Gagas trečiadienį paskelbė, jog šiuo metu yra sulaikyti trys jaunuoliai, galėję nužudyti ir kartu su automobiliu sudeginti sekmadienį prapuolusį naktinį sargą.

Naktiniu sargu statybvietėje Mamavio (Trakų r.) kaime dirbęs Marijanas Siniavskis dingo praeitą sekmadienį. Vyro darbo vietoje rasta kraujo, taip pat dingo automobilis „VW Touran“. Pastarasis antradienio rytą rastas sudegęs Varėnos miškuose, transporto priemonėje buvo rastas ir sudegęs vyriškio kūnas. Anot policijos, šiuo metu abejonių, kad rastas sudegęs kūnas yra būtent M. Siniavskio, nėra. S. Gagas teigė norintis pareikšti užuojautą žuvusiojo artimiesiems. Anot Vilniaus apskrities policijos viršininko, po intensyvaus ir kruopštaus tyrimo nusikaltimas buvo greitai išaiškintas, įtariamieji – sulaikyti. „Jau šiandien galiu pranešti, kad nustatyti ir sulaikyti trys asmenys, įvykdę šį kraupų nusikaltimą. Šiuo metu šiame ikiteisminiame tyrime dirbama toliau, reiškiami įtarimai dėl nužudymo. Galiu atsakingai pareikšti, kad tai – neeilinis nusikaltimas, kurio atskleidimui mestos didžiulės pareigūnų pareigos“, – sakė S. Gagas.

„Sulaikyti asmenys yra tikrai jaunuoliai, kurių amžius – nuo 15 iki 19 m. Vienas iš jų anksčiau teistas dėl viešosios tvarkos pažeidimo“, – sakė S. Gagas, anot kurio, du jaunuoliai yra iš Alytaus, trečiasis – iš Vilniaus.

„Jie tęsė savo gyvenimą, galbūt nesitikėjo, kad tas nusikaltimas bus taip greitai atskleistas“, – sakė S. Gagas. Policijos teigimu, pirminis žudikų tikslas galėjo būti kuro vagystė, kuri išsirutuliojo į nužudymą. Įtariamieji buvo sulaikyti trečiadienį ryte, policija per 48 valandas gali kreiptis į teismą dėl tolesnio jų suėmimo.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt