21 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 10d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 7d.
0

Tai kokius darbus Seimo narys Petras Valiūnas „dirbo tyliai“?

title

Perskaičiusi 15min.lt straipsnį „Seimo „valstiečių“ populiarumas: dalis politikų – nematomi žmonės“  nuoširdžiai sunerimau – rašoma netiesa! Ir štai dėl ko.

Be eilės paminėtų „nematomų“ politikų vienas iš jų Dzūkijoje rinktas – Petras Valiūnas, atstovaujantis Alytaus miesto ir rajono rinkėjams.

Deja, P. Valiūnas spaudos populiarumu Dzūkijoje, o ir visoje Lietuvoje pasigirti negali. Pasak jo dėl to, kad „Alytaus meras yra politinis priešininkas“. Taip sakydamas, Seimo narys, kuris, beje, yra diplomuotas teisininkas, demonstruoja nekompetenciją. Juk tokio „Alytaus mero“ iš viso nėra. Yra dvi savivaldybės: Alytaus miesto arba rajono.

Paskaičius straipsnį, toliau aiškėja, kad „politinis priešininkas“ yra miesto meras Vytautas Grigaravičius. Ar Seimo narys P. Valiūnas buvo užsukęs pas V. Grigaravičių pasikalbėti apie miestiečių problemas? Ar pasistengė dėl miesto reikalų Seime? Norėčiau manyti kitaip, bet drįsčiau teigti, kad ne.

Kitoks Seimo narys „valstietis“ Robertas Šarknickas. Aktyvus, bendradarbiaujantis ir spaudoje minimas. Kodėl šiam Seimo nariui „politinis priešininkas“ netrukdo?  Greičiausiai dėl to, kad Robertas turi ką pasakyti, o Petras.....? Ir P. Valiūno pasiteisinimas, jog „mes darbus darome tyliai“ reiškia tik vieną – tų darbų greičiausiai nėra, tačiau Alytaus mieste Seimo narys turi net 2 biurus, kurie išlaikomi mokesčių mokėtojų pinigais. O dviejų biurų turėjimas tik klaidina gyventojus – nežinai kur Seimo nario P. Valiūno ieškoti.

Žurnalistai, gal pasidomėsite įdėmiau??

Apgailestavimai, kad „renginius, kur organizuoju, ir susitikimus su ministrais, nelabai kas ir pamini“, skamba absurdiškai. Peršasi viena išvada – jeigu spauda nemini, gal prastokai organizuota?

Seimo narys džiaugiasi, tik tuo, kad turi kompetentingą patarėją, „kuri Seimo kontrolieriaus padėjėja dirbusi 14 metų“ dėl ko ir aš labai džiaugiuosi. Gal, gerbiama patarėja, galėtų Seimo nariui  patarti, kaip dirbti, kad darbai būtų matomi.

Praverstų Seimo nariui P. Valiūnui ir mandagumo pamokos.  Tokie pasakymai, kaip: „politinis priešininkas“, „ne tame esmė, kad savo veidelį rodysi, (....) reikia daryti, o ne šmėžuoti“,  reiškia vieną – Seimo narys yra silpnas, be konkrečių idėjų, pasiūlymų mūsų miestui.

Labiausiai nustebino P. Valiūno atsakymas į klausimą: kokį savo pagrindinį darbą išskirtų kaip svarbiausią. Jis teigė, jog daugiausiai dirbo apygardoje, bet konkretaus darbo nenurodo, tik pasiteisina: „Jei opozicijoje būčiau, daug šnekėčiau, nes aš daug šneku. Bet kadangi savų negali kritikuoti... Suprantat, tokia situacija“.

Taip ir likau nesupratusi, apie kokią situaciją kalba P. Valiūnas. Juk jo partija valdančioji! Kalnus galima nuversti, jeigu esi iniciatyvus, veiklus, bet svarbiausia turi gebėjimų ir kompetencijos. Tada ir nuveiktais darbais galima pasidžiaugti garsiai, geromis žiniomis pasidalinti su visais ir „veidelį“ tautai parodyti.

Bronislava, Alytus


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Koncertas „Volare! Gražiausios visų laikų dainos“
  • Žolinė Pivašiūnuose