27 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 8d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 2d.
0

„Raguvilė“ vėl rodo „ragus“ – Alytaus gatves prižiūrinčią bendrovę žiema užklupo netikėtai? (ATNAUJINTA)

title

Dėl plikledžio antradienio rytą kaktomuša susidūrė 2 automobiliai, 3 žmonės atsidūrė ligoninėje. Nelaimė atsitiko apie 7 valandą ryto.

Ūdrijos gatve nuo PC „Rimi" važiavo visureigis „Nissan X Trail", o nuo degalinės pusės - mikroautobusas. Kelio posūkyje „VW Transporter" slydo ir išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą kaktomuša susidūrė su „Nissan". Eismo įvykio metu nukentėję žmonės išvežti į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę - visureigio „Nissan X Trail" vairuotojui atliekama operacija, lūžo keturi šonkauliai, yra kitų sužalojimų. Pirminiais duomenimis, eismo nelaimė įvyko dėl plikledžio ir Alytaus mieste nebarstytų arba nekokybiškai prižiūrėtų gatvių. Įvykio vietoje buvę žmonės sakė, jog net stovėti ant kelio buvo sunku. Alytaus kelius prižiūri Kretingos rajone registruota bendrovė „Raguvilė". [caption id="attachment_79879" align="alignnone" width="1794"] Alytausgidas.lt nuotr.[/caption] Prieš metus, sausio 5 dieną, pasnigus įmonė nesusitvarkė su darbo krūviu. Tąkart į Santaikos gatvės kalnelį neužvažiavo net vilkikai su grandinėmis ant ratų. Po kilusio vairuotojų nepasitenkinimo, miesto vadovai buvo nutraukę sutartį su „Raguvile". Naują konkursą laimėjo anksčiau miesto gatves valiusi Alytaus bendrovė „Ordo", bet sutarties nepasirašė. https://youtu.be/c-GiV3hNZJI „Ordo“ vadovas Alvydas Aleksonis tvirtino, kad sutarties nepasirašė, nes blogai paskaičiavo paslaugos kainas, o vėliau Alytausgidas.lt portalui patikslino, kad sutarties atsisakė ir dėl mažo pelningumo, taip pat po to „Raguvilės“ darbo Alytuje paslaugos vykdytojams padidintų baudų. Atsisakius „Ordo“ bendrovei, savivaldybė svarstė miesto gatvių valymą patikėti savo valdomai specializuotai įmonei „Alytaus infrastruktūrai“, tačiau vėliau nusprendė „atsiprašyti“ išvytos „Raguvilės“ ir vėl ją pakvietė dirbti į Dzūkijos sostinės gatves. https://youtu.be/nyRph-SwREs

ATNAUJINTA

Policija patikslino, kad minėtasis eismo įvykis sausio 2 dieną atsitiko apie 6 val. 45 min. Alytuje, Ūdrijos ir Miklusėnų gatvių sankryžoje. Vyras (g. 1962 m.), vairuodamas „VW Transporter“, neatsižvelgė į oro sąlygas, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio ir išvažiavęs į priešpriešinio eismo juostą susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu „Nissan X-Trail“, vairuojamu vyro (g. 1964 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo abu vairuotojai, jiems nustatyti kojos lūžiai, kartu važiavusiems keleiviams (g. 1971 m. ir 1960 m.) nustatyti krūtinės sumušimai. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė