24 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 8d.
DzūkijaAlytus
2017 Gruodžio 31d.
0

Žvilgsnis į 2018-uosius - Alytuje, Lietuvoje ir pasaulyje

title

„2018-ieji – šuns metai, todėl amsėjimo bus, netruks ir urzgimo, o gal net ir permainų valdžiose, skanesnių „kaulų“ atiminėjimo iš tų, pas kuriuos trumpesnės „grandinės...“, - teigia alytiškė Nijolė.

Priminsime, kad nuo 1994-ųjų ateities numatymu užsiimanti tarologė Nijolė dabartinio Alytaus miesto mero pergalę prieš savivaldos rinkimus numatė iš jo gimimo datos. Apie 2018 metus. Pasak Nijolės, šuo – sargus namų gyvūnas, bet stebuklų namams nežada, todėl reiktų vengti nesutarimų, pavydo. „2018-ieji metai geresni už 2017-uosius nebus, o jeigu jie ką nors labiau ir pradžiugins, tai žemiškus ženklus”, - spėja ateitį numatanti alytiškė.
Astrologė Vaiva rekomenduoja mėsos patiekalų gausą - mėsą galima gaminti įvairiai, geriau su kaulais. Pasak ateities žinovės, prie mėsos patiekalo turime priraikyti pilną dubenį ruginės ir kvietinės duonos, o šalia reiktų pastatyti medinį dubenį su gėlu vandeniu. Ateitį numatanti Sidonija spėja, kad ateinantys metai vers surimtėti, brandžiau žvelgti į gyvenimą, būti praktiškiems ir atsakingiems, itin vertinti ištikimybę ir stabilumą.
Regis, teks labiau skaičiuoti, taupyti, nes tolesnis lėšų švaistymas atneš nekokių pokyčių, susijusių su finansais, ekonomika, verslais. 2018-ieji bus dosnūs tvirtiems, drąsiems, gebantiems apginti savo vertybes ir siekti teisingo tikslo, o į metų pabaigą pakeitęs padėtį, jis jau pradės dovanoti optimizmą, kilnumą, norą mokytis ir tobulėti, sugrįžtantį atsivėrimą pasauliui ir tikėjimą ateitimi bei geromis perspektyvomis. Tokios savybės kaip ištikimybė, lojalumas, draugiškumas bus labai vertinamos Šuns metais. Visgi dėl kai kurių kitų rodiklių įtakos šiuos metus turėtume sieti su labai rimto, besilaikančio taisyklių, itin saugančio savo teritoriją nuo svetimųjų, gal kiek piktoko ir pavydaus šunelio-savininko įvaizdžiu. Astrologės Palmiros teigimu, 2017 metai buvo nelengvi, turime trejų itin sudėtingų metų ciklą. 2018-ieji bus panašūs, tačiau kiek lengvesni. Nors netruks užtemimų ir kitų nelaimių, keletas zodiako ženklų nusipelnys likimo palankumo, tai – „vėžys“, „skorpionas“ ir „žuvys“, o finansiniu požiūriu metai ypatingą sėkmę žada „svarstyklėms“. Ragana save vadinanti Vilija 2018-iuosius prognozuoja sėkmingesnius žmonėms, kurie nesitiki lengvos pergalės. Sėkmė turėtų labiau lydėti ne tiek jausmų srityje, kiek turėtų lydėti ten, kur kuriama materija, socialiniai dalykai. Aktyviam žmogui, kryptingai nusiteikusiam, gali būti sėkmingi“, - sako Vilija. Pasak jos, ateinantys metai turėtų būti sėkmingi šeimoms - šeimyniniam verslui, šeimai, išlikimui, tautai, kaip šeimai. Anot astrologės Eglės, 2018 metų horoskopas vieniems zodiako ženklams pranašauja didžiulę sėkmę ir palankų metą meilės paieškoms, tačiau kitų ženklų visus metus laukia nesibaigiantys iššūkiai bei nesėkmės. 2018 metų horoskopas žada atnešti kaip niekada daug naujų, netikėtų patirčių. Kiekvieno zodiako ženklo gali laukti ypatingos žinios bei permainos gyvenime. Pasak rytų horoskopo, 2018–ieji metai – šuns, o pagrindinis šio gyvūno bruožas – nuolatinis veiksmas, judesys, energija. Nors metai žada būti puikūs visomis prasmėmis, vis dėlto neišvengiamos ir kontrastingos nuotaikos. Astrologas iš Indijos Arjunas mano, kad pagrindinė lietuvių problema ta, kad jie per daug kalba apie negatyvius dalykus – darbe, su giminėmis, bičiuliais, lietuviai per daug analizuoja blogiausių scenarijų galimybę ir taip įsijaučia, kad gyvena nuolatinėje baimėje. Apie Lietuvos rytojų Arjunas kalba labai pozityviai ir sako, kad mūsų laukia šviesi ateitis, tačiau prašo suklusti ir atkreipti dėmesį į du kritinius ateinančių metų ketvirčius. „Nuo balandžio iki rugsėjo visame pasaulyje – blogas laikas. Gali būti smurto protrūkių, kažkur bus karas, kuris turės įtakos viso pasaulio ekonomikai. Šiuo metu siūlau daryti tik tai, kas privaloma, nesiimti itin rizikingų projektų. Kitaip – galite viską prarasti. Šiais metais geriau pataupyti pinigus”, - tikina Arjunas.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė