15 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 17d.
DzūkijaAlytus
2017 Gruodžio 14d.
0

Apie premjerą Alytuje: ,,Patiks visiems, kurie bent kartą užsiiminėjo seksu”

title

„Kitoks teatras“ pristato naujausią intriguojančią  premjerą - „Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu!” Alytuje su būriu visiems žinomų teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždžių - Arvydu Dapšiu, Neringa Nekrašiūte, Ramūnu Šimukausku ir kitais aktoriais.

Tikitės, kad spektaklyje išvysite visą Kamasutros vadovėlį? Nustebsite išvydę - komedija visai ne apie tai, apie ką iš karto pagalvojote. Gerai pagalvokime, prieš kviesdami ką nors į spektaklį, nes tai daugiau, nei užuomina. Kuklesnius - spektaklis privers raudonuoti ir abejingų tikrai nepaliks. Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu. Spektaklis atskleis, kad mylėjimasis tai - mokslas, pirmiausia reikia išmokti teorinių pagrindų. Tada seks istorija, socialiniai aspektai, fiziologija ir psichologija, technika ir higiena, pratimai, balso treniruotės, atsipalaidavimas ir – eurofijos žiupsnelis… o kas po to? Herojai išsiaiškins, kad tikrasis seksas prasideda dar gerokai iki jo, tai tik viena iš meilės išraiškų. Režisierius Arvydas Lebeliūnas cituoja Gabriel Garcia Marquez, sakydamas, kad „seksas tai - vienintelė paguoda, meilės ir šilumos stokojantiems žmonėms”. „Žmonos” vaidmenį sukūri aktorė N. Nekrašiūtė teigė, kad ,,į spektaklį turėtų ateiti poros, kurių santykiai atšalę,  taip pat visi norintys pasitikrinti savo santykius, o ir visi kiti, kurie galvoja, kad viską žino apie seksą”. „Vyro” vaidmenį spektaklyje vaidinantis aktorius R. Šimukauskas sako: „Spektaklis patiks visiems, kurie bent kartą užsiiminėjo seksu”.

Spektaklis „Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu!”

Gruodžio 19 d., antradienį, 18 val. Alytaus miesto teatre (Rotušės a. 2)

Mergina - Taura Kvietinskaitė. Profesorius - Arvydas Dapšys. Vyras - Ramūnas Šimukauskas. Žmona - Neringa Nekrašiūtė. Režisierius - Arvydas Lebeliūnas. Spektaklio trukmė – 1 val. 40 min.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt